Nové Aventho wireless slúchadlá od Nemcov vyzerajú sľubne

ZDROJ | beyerdynamic

Nemecká firma beyerdynamic predstavila na výstave IFA 2017 svoje nové štýlové slúchadlá. Aventho wireless sľubujú perfektný zvuk v nádhernom tele.

Firma beyerdynamic v spolupráci Mimi Hearing Technologies vytvorili technológiu, ktorá umožní každému vytvoriť jedinečný audio profil. Tento profil sa vytvorí na základe testu v aplikácii Make it yours (MIY) a následne je nahratý do slúchadiel.

Technológia navyše dostala certifikáciu lekárskeho produktu, keďže bola vytvorená v spolupráci s audiológmi, psycho-akustikmi, inžiniermi a audio-dizajnérmi..

Spomínaný test sa nazýva soundcheck a trvá približne šesť minút kým sa vytvorí váš unikátny audio profil. Práve takýto zvuk na mieru má zaručiť prvotriedny audio zážitok. Môže ísť samozrejme aj o šikovný marketingový ťah.

Čo sa týka dizajnu jednotlivých audio častí, firma beyerdynamic pracovala na slúchadlách v spolupráci s Tesla technology.

ZDROJ | beyerdynamic

Pozrite siBeyerdynamic Xelento remote – nemecké slúchadlá pre nemecké peňaženky

Aventho wireless ponúkajú zaujímavé ovládanie pomocou dotykových gest. Gestami môžete prepínať skladby, odpovedať na telefonáty, zvyšovať/znižovať hlasitosť či zastaviť skladbu. Navyše si viete nastaviť intenzitu dotykového ovládania.

Slúchadlá disponujú rozhraním Bluetooth 4.2 s podporou aptX HD kodeku, takže o kvalitu zvuku by sme sa nemuseli báť. Aventho wireless môžete použiť s Android aj iOS smartfónmi. Frekvenčné rozhranie slúchadiel dosahuje 10 – 40 000 Hz s impedanciou 32 ohmov.

Po stránke výdrže, na papieri slúchadlá sľubujú slušných 20 hodín výdrže. Aplikácia vás navyše bude o stave slúchadiel informovať. Okrem toho aplikácia bude sledovať aj vaše návyky a v prípade príliš častého či hlučného počúvania vás upozorní na možnú únavu či bolesť hlavy.

ZDROJ | beyerdynamic

Pozrite sibeyerdynamic DT 1990 PRO – profi slúchadlá so špičkovým zvukom

Slúchadlá by mali byť dostupné už v októbri za cenu 449 eur. Okrem slúchadiel nájdete v balení aj šikovné puzdro na prenášanie. Na výber by malo byť čierne a hnedé farebné spracovanie. Aventho wireless je sľubným nemeckým produktom, ktorý poteší množstvo fanúšikov kvalitného audia.

ZDROJ | beyerdynamic

 

Zdrojbeyerdynamic

Komentáre k článku