Notebooky s úžasným pomerom výkonu a ceny? To je Refurbished

Procesor i5, SSD disk, 8 GB RAM a cenovka blížiaca sa 800 eurám je vo väčšine prípadov realita. My však máme pre vás jedno riešenie, ktoré toto tvrdenie vyvráti. Čo by ste povedali na to, keby rovnaké parametre dostanete minimálne o polovicu lacnejšie?

Jasný líder na trhu s renovovanou technikou

Predstavujeme vám Refurbished – značku, ktorá sa venuje renovovanej výpočtovej technike na takej úrovni, že ju môžeme pokojne označiť za lídra na našom trhu. Dokonca jej jedinečnosť siaha ďaleko za naše hranice, keďže zahŕňa v sebe služby, ktoré v tomto segmente ponúka naozaj málokto vo svete.

Ak ste si práve pomysleli, že vy predsa nemáte záujem kupovať nič pokazené, radi vás vyvedieme z omylu. Značka Refurbished pracuje s tými najvyššími modelmi značiek HP, Lenovo, Dell či Fujitsu-Siemens. Aj preto tieto produkty môžeme zaradiť do kategórie high-end.

ZDROJ | Refurbished

V ich portfóliu nájdeme okrem spomínaných notebookov, aj širokú paletu desktopov, monitorov, či dokonca tlačiarne a pracovné zostavy. Všetky kusy sú v 100% funkčnom stave a vo väčšine prípadov boli použité len jedným predošlým majiteľom.

Áno, niektoré modely majú na sebe jemné kozmetické nedostatky, no sú to len stopy po bežnom zaobchádzaní, takže sa niet čoho obávať. Ak by predsa len ste mali pochybnosti, v tom prípade vás určite poteší 24-mesačná záruka, ktorú si môžete dokonca predĺžiť až na 60 mesiacov.

Pre lepšiu orientáciu však Refurbished každý jeden model radí do tried podľa jeho vzhľadu, a tak si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

Premyslený proces renovácie

Proces renovácie nie je veru jednoduchý. Práve ten je v celom “biznise” najdôležitejší a podlieha veľmi prísnym pravidlám, aby sa zabezpečila vysoká kvalita výsledných produktov. Každý je­den člen tímu má v tomto cykle svoju presnú úlohu. Len sa­motné čis­te­nie sa skladá z via­ce­rých fáz  – od zá­klad­ného až po “leš­te­nie”.

ZDROJ | Refurbished

Ďa­lej sa sa­moz­rejme tes­tu­je každá sú­časť za­ria­de­nia, pri­pra­vu­jú sa klá­ves­nice, ktoré sú nanovo potlačené aj so slovenskou diakritikou až po finálne balenie do obalov z recyklovateľných materiálov. Renovácia každého kusu môže zabrať aj niekoľko hodín.

Hotový produkt je niekedy naozaj niekedy nerozoznanie od toho nového. Jediné, čo vás môže prekvapiť je cena. Samozrejme len v tom najlepšom slova zmysle.

Dôraz na ekológiu

Recyklovateľné obaly, renovácia, udržateľnosť. Všetky tieto tri pojmy zohrávajú vo svete výpočtovej techniky naozaj významnú úlohu.

Popri našich každodenných starostiach si nestíhame uvedomiť, že každoročne končí na smetisku obrovské množstvo elektroodpadu. Pomerne vysoké % z tohto odpadu práve použitá výpočtová technika, ktorá obsahuje miestami až nebezpečné látky, ktoré nášmu životnému prostrediu veľmi škodia.

ZDROJ | Refurbished

Odpad a jeho negatívny dopad na našu planétu samozrejme nie je žiadna novinka. Je to celosvetový problém, ktorý proste treba riešiť. Trend “udržateľnosti” patrí medzi tie najaktuálnejšie trendy súčasnosti a priamo sa dotýka aj výpočtovej techniky.

V Refurbished si túto skutočnosť veľmi dobre uvedomujú a aj preto sa rozhodli dať vyradenej technike druhú šancu. Spolu s ich nadštandardnými službami ako napríklad rýchle dodanie, prvotriedny servis, či vyše 140 partnerov po celom Slovensku je dnes vyhľadávaným partnerom nielen do domácností, ale aj do firiem či školských zariadení.

https://www.youtube.com/watch?v=PXuLjQuiaLY

Ak teda hľadáte ako si zadovážiť výpočtovú techniku so skvelým výkon a za super cenu, značku Refurbished si určite zamilujete. Čerešničkou na torte je taktiež ekologický prístup, ktorý je v dnešnej uponáhľanej dobe viac než žiadaný.

ZdrojRefurbished

Komentáre k článku