Notebook AVITA Admiror je pre tých, ktorí hľadajú štýlový notebook

Módna značka AVITA ukázala sériu notebookov Admiror, ktorá kombinuje gotický architektonický štýl s modernou estetikou ukrytou v štíhlom a kompaktnom dizajne.

Podľa slov výrobcu, štýlový rad notebokov Admiror prináša inovatívne technológie, módny dizajn s prvkami gotickej architektúry. Z bežného notebooku chcú urobiť módny gadget, ktorý ocenia používatelia pri práci i oddychu.

AVITA Admiror má zaoblené rohy so skrytými závesmi, ktoré sa inšpirovali architektonickým umením, no zároveň využíva modernú technológiu s neopozeraným vzhľadom. Klenbový dizajn pántov medzi obrazovkou a klávesnicou opäť odkazuje na gotickú tému.

Alex Chung, generálny riaditeľ spoločnosti Nexstgo, povedal, že na sérii notebookov Admiror strávil hongkonský tím asi 10-tisíc hodín, viac ako rok a inšpiroval sa európskou gotickou architektúrou. 

Počítač poháňa procesor Intel i5-8265U alebo i7-8565U s grafikou Intel UHD Graphics 620 a 8 GB RAM DDR4 2 400 MHz. SSD úložisko môže mať kapacitu 256 alebo 512 GB. FHD TFT displej má rozlíšenie 1 920 x 1 080 pixlov, je na výber v 14- a 15,6-palcovej veľkosti.

K dispozícii je aj vylepšená verzia so 4K UHD rozlíšením a dotykovou obrazovkou, ktorá ponúka okrem detailného obrazu aj vylepšený zvuk vďaka dvom plnohodnotným (dvojwattovým) a štyrom pasívnym reproduktorov.

Séria AVITA Admiror má v najmenšej časti 9 mm tenké telo s hmotnosťou od 1,29 kg. Výrobca sľubuje viac ako 10-hodinovú výdrž na batérie. AVITA Admiror plne podporuje systém Windows Hello, ktorý umožní prihlásiť sa používateľom do systému pomocou biometrickej technológie rozpoznávania tváre.

O konektivitu sa stará dvojica USB-C 3.0, ďalšie pripojenia zaistí redukcia s USB-A, HDMI a 3,5 mm audio konektormi.

Séria AVITA Admiror bude uvedená do predaja v auguste 2019 v Hongkongu a potom aj na ďalších trhoch. Na výber bude z piatich farieb: blazing brown, pride blue, flaming copper, delight pink a traveler green. Ceny zatiaľ neboli zverejnené.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy COMPUTEX 2019 ďakujeme spoločnosti ASUS, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX v Taipei.

Za dátové pripojenie v Taipei ďakujeme operátorovi Orange.

ZdrojAVITA

Komentáre k článku