NHL 19 predstavené – dočkáme sa hokejových legiend a outdoor klzísk

Síce sme sa nového NHL-ka nedočkali na výstave E3, no štúdio EA Sports sa ho rozhodlo predstaviť krátko pred začiatkom letných prázdnin. Nové NHL 19 ponúkne ešte lepšie online funkcie a outdoor klziská.

https://www.youtube.com/watch?v=I45nYzzxWBI

FIFA, NBA, Madden NFL a NHL – každoročné športové lastovičky nás aj tento rok potešia svojimi novými dielmi. Kým prvé tri menované športy boli ukázané ešte počas E3, na NHL sme si museli týždeň počkať.

Nový diel do série, ktorá vychádza každý rok, sa dočká dôrazu na online funkcie. Na obale novinky bude hráč P.K. Subban z tímu Nashville Predators. Špeciálna edícia Legends bude mať na obale Wayne Gretzkyho.

ZDROJ | EA Sports

Pozrite siZNAČKY | Electronic Arts – ako sa z malého sna vykľula obrovská korporácia

Novinkou budú vonkajšie priestory na hranie, takže sa už nebude hrať iba na indoor štadiónoch. Outdoor klziská ponúknu zamrznuté jazerá v prírode. NHL 19 sa zameria na staré hokejové legendy a na ich postup z klziska vonku do profesionálneho tímu na svetových štadiónoch.

Zmenou prešiel aj gameplay, ktorý dostal nové možnosti, ešte väčšiu rýchlosť a nové funkcie. Zahrať si môžete proti viac ako 200 hokejovým legendám vrátane historických postáv.

ZDROJ | Polygon

Pozrite siNajväčší e-Sport turnaj Orange Y-Games 2018 opäť lámal rekordy

Z módov máte na výber EA Sports Hockey League, NHL Threes, Play Now a tiež nové módy ako NHL Ones a Pro-Am. V NHL Ones hráte vy a dvaja ďalší hráči v zaujímavom zápase 1 vs. 1 vs. 1. Hrá sa bez pravidiel, bez prerušení a bez limitu.

Novinkou je aj možnosť úpravy hráča a jeho oblečenia. K dispozícii bude viac ako 900 možnosti úpravy vrátane známych hokejových značiek.

Novinka NHL 19 vychádza na PlayStation 4 a Xbox One a to už 14. septembra. PC hráči majú žiaľ opäť smolu. V rámci EA Early Access si hru môžete zahrať už od 11. septembra a od 6. septembra bude k dispozícii bezplatná trial verzia.

ZdrojEA Sports

Komentáre k článku