NFS Heat Studio – pripravte sa na nový diel legendárnej série mobilnou apkou

ZDROJ | Electronic Arts

Začiatkom novembra sa dočkáme nového dielu z pretekárskej série Need For Speed, tentokrát s podtitulom Heat. Ak patríte medzi jej fanúšikov, čakanie vám skráti sprievodná aplikácia NFS Heat Studio.

Málokto by zrejme čakal, že najnovší titul pre iOS a Android od Electronic Arts, ktorý nesie ikonický skratkový názov NFS, nebude ani náhodou mobilná hra. Do názvu sa totiž dostalo aj slovíčko Studio, ktoré nám napovedá, že tentokrát zostaneme v garáži.

EA to vymyslelo šikovne, pre mobily nemuselo vytvárať samostatnú hru. Namiesto toho dáva hráčom do rúk aplikáciu, v ktorej si môžu vytvoriť svoje auto snov a ak sa do aplikácie prihlásia so svojim EA účtom, po vydaní hry Need For Speed Heat (5. novembra) si v ňom budú môcť okamžite zajazdiť.

Ak ste hrali diely Underground, Carbon alebo iné, v ktorých sa objavil plnohodnotný garážový tuning, v aplikácii NFS Heat Studio sa budete cítiť ako doma. Základnú ponuku tvorí 8 áut a ďalších 8 odomklo EA len pred pár dňami. Každý týždeň bude do aplikácie pribúdať balík ďalších 8 áut až do vydania hry.

Ak vás v minulosti sklamal niektorý diel NFS možnosťami úpravy vozidla, nový Heat si u vás za celú sériu napraví reputáciu. V aplikácii totiž môžete upravovať každý detail od nárazníkov, cez kolesá, až po výfuky a následne aj fólie a nálepky. Hotové vozidlo si môžete nafotiť, natočiť a následne nazdieľať na sociálne siete.

NFS Heat Studio samozrejme nie je pre tých, ktorí neradi trávia desiatky minút vo virtuálnej garáži, aby si vyladili svoje auto do posledného detailu. Pre takých hráčov však zrejme nebude ani samotný nový diel Heat, ktorý sa aspoň zdanlivo vracia k tým najobľúbenejším dielom medzi fanúšikmi. Či sa to podarilo, na to si budeme musieť ešte pár mesiacov počkať. Sprievodná aplikácia však naznačuje, že séria konečne smeruje tou správnou cestou.

ZDROJ | Electronic Arts

NFS Heat Studio90%

Veľkosť:
490,7 MB
Platforma:
iOS 11.4 alebo novší, Android 8.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

NFS Heat Studio je vydarená sprievodná aplikácia k pripravovanej hre Need For Speed Heat, v ktorej si môžete predpripraviť vozový park do hry ešte skôr, ako bude vydaná.

Komentáre k článku