Prvá horská dráha so zmiešanou realitou je v USA

ZDROJ | Six FlagsThe New Revolution Galactic Attack

Známy zábavný americký park Six Flags obohatí svoje portfólio adrenalínových jázd o New Revolution Galactic Attack ponúkajúcu zážitok s Gear VR headsetom.

Adrenalínový zážitok počas letných prázdnin priláka do zábavných parkov množstvo návštevníkov, no práve tí, ktorí si zvolia populárny Six Flags, získajú ešte väčšiu dávku zábavy.

Pozrite siView-Master VR – virtuálna realita pre deti má aj svoje muchy

https://youtu.be/KbPt90u_mwQ

Spolupráca s juhokórejským Samsungom prinesie návštevníkom možnosť vyskúšať si takzvanú zmiešanú realitu priamo na horskej dráhe počas jazdy New Revolution Galactic Attack. Samsung sa vyjadril, že spolupráca by mala umožniť miliónom ľudí zažiť virtuálnu realitu po prvýkrát.

Každý účastník jazdy dostane Samsung Gear VR headset, čím sa prenesie do nového vesmírneho prostredia. Nevylučuje sa, že osoba sediaca vedľa neho bude prítomná aj v jeho virtuálnej realite.

Najväčšou výhodou má byť vydarená synchronizácia s grafikou zobrazujúcou sa v headsete a skutočnosťou, teda odvážlivcom by nemalo byť zle zo samotnej virtuálnej reality.

Pozrite siVo VR Sense budete v hre ako v 4DX kine, chýbať nebude ani vôňa

Novinka bude dostupná v kalifornskom zábavnom parku Six Flags Magic Mountain a Six Flags Discovery Kingdom.

Prevádzkovatelia spomínaného zábavného parku sa rozhodli pre Samsung Gear VR headsety s Galaxy S7 smartfónmi. Ako to vyzerá v praxi, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Konkrétne sa používajú Samsung Gear VR headsety s Galaxy S7 smartfónmi. Ako to vyzerá v praxi si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

https://youtu.be/wsy5ZRiPHGo

ZdrojSix Flags

Komentáre k článku