Neviete kresliť? Nevadí, Google predstavil AutoDraw

ZDROJ | Google

Aj vy patríte k tým z nás, ktorí absolútne nevedia kresliť? To vôbec nevadí. Google totiž predstavil on-line aplikáciu AutoDraw s AI, ktorá vylepší vaše kresbičky k dokonalosti. Stačí napríklad nakresliť dve kolesá a približný rám bicykla a AutoDraw navrhne omnoho krajšie kresby bicykla.

https://www.youtube.com/watch?v=VwRbvVrUXTc

On-line appka a umelou inteligenciou Google AutoDraw je pritom až extrémne jednoduchá. Stačí si otvoriť nový list, vybrať farbu a začať kresliť.

Napríklad som chcel nakresliť mačku alebo leva, sám som nevedel. Uznávam, nie som s kreslením myškou veľmi šikovný…

ZDROJ | Google

Ale pozrite sa na výsledok! Krajšie by to nedal ani náš grafik Mišo. AutoDraw mi pritom ponúkol pomerne veľké množstvo obrázkov, ktoré by som mohol namiesto tej mojej čmáranice vymeniť. navrhnúť hot-dog namiesto tejto mojej mačky je už ale trošku priveľa.

ZDROJ | Google

Ako vidíte, AutoDraw vám pomôže vytvoriť z otrasných obrázkov použiteľné, s ktorými sa môžete ďalej i hrať, ukladať (iba v PNG) či rovno zdieľať na sociálnych sieťach ako Twitter, Facebook či Google+, príp. získať link na priame zdieľanie dokumentu.

ZDROJ | Google

Kresliť je pritom možné nielen cez obrazovku počítača, ale aj na smartfóne či tablete. Obrázky si môžete uložiť a ďalej používať napríklad na jednoduché plagátiky či omaľovánky pre deti. Rozlíšenie je dostatočne veľké aj na vytlačenie na A4.

ZDROJ | Google

ZdrojAutoDraw

Komentáre k článku