Netgear Arlo Security Light – na zlodejov si posvieti inteligentné osvetlenie

Spoločnosť Netgear rozširuje svoje portfólio bezpečnostných zariadení Arlo o smart osvetlenie, ktoré poslúži na odstrašenie zlodejov, ale aj ako senzor pohybu pre kamery Netgear Arlo.

https://youtu.be/hdBXDmEwWEQ

Netgear Arlo Security Light je malé inteligentné svetlo, ktoré sa zasvieti pri detekcii pohybu. Ak je svetlo spárované aj s bezpečnostnými kamerami tejto značky, svetlo automaticky vyšle pokyn na nahrávanie obrazu. Používateľ si môže nastaviť teplotu, silu a farbu osvetlenia. Svetlo môže napríklad blikať na červeno, čo rozhodne odstraší narušiteľa.

ZDROJ | Netgear

RECENZIAShield by LAMAX Tech – bezdrôtový (ne)bezpečnostný systém

Svetlo je možné naprogramovať pomocou aplikácie Arlo, cez asistentku Amazon Alexa alebo cez platformu IFTTT. Aplikácia v prípade detekcie pohybu samozrejme pošle používateľovi notifikáciu. Svetlá sa môžu automaticky zapínať v určitých intervaloch, čím sa vytvára ilúzia, že dom nie je prázdny.

ZDROJ | Netgear

Arlo Security Light je možné umiestniť kamkoľvek bez použitia kabeláže. Energiu si totiž svetlo môže brať z dobíjateľného akumulátora alebo prídavného solárneho panelu. Vďaka certifikácii IP65 je svetlo odolné proti dažďu a tiež vysokej či nízkej teplote.

RECENZIANetgear Arlo Pro – Zabezpečte si svoj dom pred možnými zlodejmi

V predaji by sa Netgear Arlo Security Light malo objaviť niekedy na jar budúceho roku, no cenu zatiaľ nepoznáme.

ZdrojNetgear

Komentáre k článku