Netatmo HomeKit – keď je domácnosť zdravá

ZDROJ | Netatmo

S érou smartfónov prišli aj nové a nové zariadenia, ktoré sa pomocou nich dajú ovládať. Výnimkou nie sú ani domácnosti. Termostat, kamery či žiarovky už môžeme nastaviť z pohodlia dlane. Ale čo tak nastaviť domácnosť tak, aby poskytovala pre človeka čo najvhodnejšie podmienky?

recenziaNetatmo Smart Thermostat – tento termostat vás bude baviť!

https://youtu.be/F_kUaW8YSxM

Je prirodzené, že o seba a svojich blízkych chceme len to najlepšie. Spoločnosť Netatmo to vie tiež, a preto prichádza so svojím novým kitom do domácnosti s názvom Healthy Home Coach. Ten bude sledovať všetky podstatné aspekty domácnosti, ktoré vy nevidíte a následne vás o nich bude informovať. Takisto je schopný poradiť čo najideálnejšie riešenie.

netatmo-home-coach-2
ZDROJ | Netatmo

Tento malý valček si dokáže všímať hneď niekoľko vlastností, a to vlhkosť, kvalitu vzduchu, hluk a teplotu. Komunikuje pomocou Wi-Fi a postará sa o vaše zdravie. A to aj vďaka nastaveniu jednotlivých spotrebičov.

recenziaNetatmo Healthy Home Coach vie, čo doma dýchate!

netatmo-home-coach
ZDROJ | Netatmo

Veľmi pekne je celý proces znázornení aj na stránkach výrobcu, na ktorých sú tiež popísané riziká prekročenia daných hodnôt.

Pozrite siInteligentné ventily Netatmo Valves vám postrážia teplotu v celom dome

Netatmo sa dokonca pýši aj ocenením The Noise Abatement Society, od ktorého získalo certifikát za zariadenie, ktoré reálne dokáže zlepšiť prostredie v domácnosti.

netatmo-home-coach-5
ZDROJ | Netatmo

Takisto má podľa webu výrobcu pomôcť deťom s ochoreniami, akým je napríklad astma.

Pozrite siNetatmo Presence je kamera, ktorá spozná či ide niekto cudzí

Ďalšou veľkou výhodou je spolupráca s Apple HomeKit. To znamená okrem iného aj to,  že tento pomocník bude schopný komunikovať pomocou asistentky Siri.

netatmo-home-coach-4
ZDROJ | Netatmo

Samozrejmosťou je tiež aplikácia, vďaka ktorej má hlava domácnosti všetky informácie prehľadne spracované. A to aj vďaka upozorneniam, ktoré budú zasielané pri každom prekročení limitov.

netatmo-home-coach-6
ZDROJ | Netatmo

A cena? Na prekvapenie nie je až taká vysoká. 100 dolárov za jeden monitor. Spoločnosť neuvádza, na akú veľkú plochu bude toto zariadenie postačovať, no v prípade potreby môžete jednoducho dokúpiť ďalší.

ZdrojNetatmo

Komentáre k článku