Nenápadný smartfón Meizu E2 zaujme unikátnym LED bleskom

Čínsky výrobca Meizu zverejnil na svojich stránkach nový smartfón Meizu E2. Je to na prvý pohľad nenápadný telefón, ktorý by mohol zapadnúť v dave.

ZDROJ | Meizu

No predsa je niečím výnimočný. Displejom? Nie. Ten je velký 5,5 palca a má Full HD rozlíšenie. Procesorom? Možno. Pohonnou jednotkou je totiž 8-jadrový Helio P20. Ale stále je ešte „zima“.

Pozrite siMeizu Super mCharge nabije mobil za 20 minút

A čo takto pamäte? Môže byť, aj keď to ešte nie je trefa do čierneho. Hoci budú dve verzie, a to 3/32 GB a 4/64 GB (RAM/ROM). Pochopiteľne, vnútorný priestor je rozšíriteľný microSD kartou do 128 GB.

ZDROJ | Meizu

3 400 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania? Ešte stále „zima“. 8 Mpx web kamera s clonou f/2,0… Teplejšie. Hlavný fotoaparát s 13 Mpx senzorom, PDAF a clonou f/2,2… Teplejšie.

Pozrite siMeizu M5s – nový Číňan je oficiálne na trhu

LED blesk… Horúco! Dobre, trochu sme sa zahrali starú známu hru. Ale prečo toľko rozruchu okolo toho? Všimnite si dobre fotorafiu nižšie. Meizu totiž prinieslo niečo nové.

ZDROJ | Meizu

Nestačila mu jedna alebo dve LED-ky. Osadil rovno štyri v línii vedľa seba. Zaujímavé. CHcelo by to vyskúšať, no aká je reálna šance, že sa tento smartfón dostane k nám? Filozofická otázka.

Pozrite siMeizu M3X v pestrých farbách s 8-jadrom Helio P20

ZDROJ | Meizu

Číňania sa však už môžu tešiť. Do predaja sa dostane ešte tento týždeň, 29. 4. 2017. Nižšia pamäťová verzia má stanovenú cenu 1 299 ¥ (cca 173 €), model s väčšími pamäťami je ponúkaný za 1 599 ¥ (cca 213 €).

ZdrojMeizu

Komentáre k článku