NAYpredávanejšie tlačiarne za august 2016

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších tlačiarní za mesiac august 2016.

Ak vás niektoré z tlačiarní zaujali, môžete kliknúť priamo na ich názov a dozviete sa ich aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, HP DeskJet Ink Advantage 3635

Kvalitná multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 3635 s cenovo dostupnými atramentovými kazetami HP na tlač fotografií a dokumentov. Pri tlačení môžete využiť smartfón alebo tablet s bezplatnou aplikáciou HP All-in-One Printer Remote.

Na uľahčenie slúži zobrazovací panel obsahujúci jednoduché ikony na ovládanie tlače, skenovania a kopírovania. Jej dizajn je navrhnutý tak, aby šetril priestor, čiže ju môžete postaviť napríklad na pracovný stôl alebo policu.

01-hp-deskjet-ink-advantage-3635
ZDROJ | HP

2, HP DeskJet Ink Advantage 4535

Praktická multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 4535, ktorú využijete v kancelárii alebo doma. Cenovo dostupné atramentové kazety HP vytlačia vo vysokej kvalite fotografie aj dokumenty. Jednoduchou automatickou obojstrannou tlačou šetríte spotrebu papiera až o 50 %.

Pri tlačení môžete tiež použiť smartfón alebo tablet. Na uľahčenie ovládania slúži zobrazovací panel (2,2”) s jednoduchými ikonami. Vďaka praktickému dizajnu ju môžete postaviť napríklad na pracovný stôl.

02-hp-deskjet-ink-advantage-4535
ZDROJ | HP

3, SAMSUNG SL-M2070W

Čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň SAMSUNG SL-M2070W je v prevedení 3v1. Ponúka funkcie tlače, kopírovania a skenovania. Rýchlosť tlače je až 20 strán A4 za minútu, prvý výtlačok je už do 8,5 s, rozlíšenie tlače je 1 200 x 1 200 dpi.

Tlačiareň obsahuje rozhranie USB 2.0 + WiFi + NFC (na rýchle spárovanie mobilného telefónu s funkciou NFC). Vstupný zásobník má kapacitu 150 listov A4, priemerná spotreba je 310 W pri tlači, maximálna mesačné zaťaženie až 10 000 stránok.

03-samsung-sl-m2070w
ZDROJ | Samsung

4, HP LaserJet Pro MFP M125nw

Laserové multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro M125nw sa vyznačuje jednoduchým ovládaním a je vhodné tam, kde sa denne tlačí, kopíruje a skenuje. Toto všetko dokáže HP LaserJet Pro M125nw aj prostredníctvom Wi-Fi i LAN siete. Jej výhodami sú kompaktnosť, rýchlosť a tichá prevádzka.

04-hp-laserjet-pro-mfp-m125nw
ZDROJ | HP

5, EPSON L365

Multifunkčná tlačiareň EPSON L365 je vybavená Wi-Fi pripojením. K dispozícii sú aj integrované atramentové nádržky na rýchlu a nenákladnú farebnú tlač, kopírovanie a skenovanie. Multifunkčná tlačiareň je ideálna na umiestnenie do menších kancelárií alebo domácností.

S technológiou Micro Piezo a rýchlosťou tlače ISO až 9,2 str./min. môžete dosiahnuť vysoko kvalitné a konzistentné výsledky. Prispôsobený je zásobník pre 100 listov papiera formátu A4.

05-epson-l365
ZDROJ | Epson

6, CANON Pixma MG3650

Nové multifunkčné zariadenie CANON PIXMA MG3650 aj s funkciou Wi-Fi pre zdieľanie a používanie z ktorejkoľvek miestnosti vo vašom byte, či dome. Môžete tlačiť a skenovať cez smartfón alebo tablet vďaka aplikácii PIXMA Printing Solutions.

Zariadenie poskytuje rýchlu a vysokokvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie a podporuje funkciie Google Cloud Print a Apple AirPrint. Ďalej toto zariadenie robí vysokokvalitné výtlačky s rozlíšením tlače do 4 800 dpi a používa technológiu zásobníkov FINE, kde si môžete zvoliť atramentové zásobníky XL, ktoré prinášajú viac výtlačkov za nižšiu cenu.

06-canon-pixma-mg3650
ZDROJ | Canon

7, SAMSUNG SL-C480W

Farebná laserová multifunkčná tlačiareň SAMSUNG AIO SL-C480W je užitočným pomocníkom v domácnosti, ktorý v sebe zahŕňa funkcie modernej, farebnej laserovej tlačiarne, skeneru a kopírky. Vďaka svojej technológií má vysokú rýchlosť pri kvalite tlače a taktiež i nízke náklady. Preto sa hodí do kancelárií s vysokým objemom tlače.

Farebná laserová multifunkčná tlačiareň SAMSUNG AIO SL-C480W disponuje rýchlym procesorom s okamžitým spúšťačom tlače úloh. Disponuje funkciou Wi-Fi. Podpora operačných systémov je veľmi široká a preto sa nemusíte báť, že tlačiareň nebude kompatibilná s vaším zariadením.

07-samsung-sl-c480w_4a
ZDROJ | Samsung

8, CANON Pixma MG5751

CANON Pixma MG5750 je navrhnutá pre používateľov, ktorí požadujú pohodlnú tlač, kopírovanie a skenovanie za pomoci bezdrôtových zariadení po celej domácnosti. Zabavte sa vytváraním krásnych obrázkov a dokumentov pomocou tohto všestranného, praktického multifunkčného zariadenia s 5 atramentami.

08-canon-pixma-mg5751
ZDROJ | Canon

9, HP DeskJet Ink Advantage 2135

Multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 2135 je ideálna pre každodenné tlačenie, kopírovanie a skenovanie, pričom vám navyše ušetrí aj voľné miesto. S lacnými atrametovými kazetami HP, dokážete vytlačiť fotografie vo vysokej kvalite.

Rýchlosť tlačenia je ČB 7,5 str./min a farebná 5,5 str./min. Tlačiareň je šetrná k životnému prostrediu, obdržala certifikáciu ENERGY STAR. Táto tlačiareň je vhodnou voľbou pre vašu domácnosť alebo kanceláriu.

09-hp-deskjet-ink-advantage-2135_2a
ZDROJ | HP

10, HP OfficeJet Pro 6830

Funkčne bohato vybavená tlačiareň vám uľahčí každodennú prácu. V jedinom sympatickom zariadení s možnosťou webového pripojenia sa ukrýva tlač, kopírka, skener a dokonca fax. Využijete elegantnú a úspornú tlač, ktorá funguje na veľkokapacitné kvalitné atramentové kazety.

Kopírovanie presných kópií vykonáte za rekordne rýchly čas pomocou efektívnej kopírky, na ktorej si môžete nastaviť zmenšenie alebo zväčšenie dokumentu v rozmedzí od 25 do 400 %. Faxovať môžete s rozlíšením 300 x 300 dpi a skenovať s rozlíšením 1 200 dpi.

Toto zariadenie využijete aj pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie HP All-in-One Printer Remote.

10-hp-officejet-pro-6830a
ZDROJ | HP

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku