NAYpredávanejšie slúchadlá za jún 2017

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších slúchadiel za mesiac jún 2017.

Ak vás niektoré zo slúchadiel zaujali, môžete kliknúť priamo na ich názov a dozviete sa ich aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, JBL T110

Ľahké a pohodlné slúchadlá do uší JBL T110 v modrej farbe, vám prinášajú jedinečný zvuk JBL Pure Bass. Pod odolným krytom s kovovou úpravou sa nachádza pár 9 mm meničov, ktoré dodávajú zvuk serióznych basov, čím sa dosiahne zvuk z nahrávacích štúdií alebo koncertných sál. Plochý kábel je odolný voči zamotaniu a nachádza sa na ňom tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom.

ZDROJ | JBL

2, SONY MDREX15LP

Slúchadlá do uší Sony MDR-EX15 sú pohodlné, dobre padnúce vďaka silikónovým koncovkám. 9 mm neodymové reproduktory zabezpečujú dynamický zvuk a široká ponuka farieb uspokojí váš štýl. Ľahké prenášanie je u týchto špuntových slúchadiel samozrejmosťou. Skvele padnúce silikónové koncovky budú pohodlné i pri dlhodobom užívaní. Prispôsobte svoje slúchadlá aktívnemu životnému štýlu.

ZDROJ | SONY

3, ESPERANZA EH147

Biele stereo slúchadlá ESPERANZA EH147W NEON patria do kategórie kôstkových a bezdrôtových slúchadiel, bez mikrofónu. Typ pripojenia je cez 1 x mini-jack 3.5 mm. Dĺžka kábla je 1,2 metra. Výrobok nemá zabudované zariadenie na ovládanie hlasitosti. Frekvenčná odozva slúchadiel má rozsah od 12 do 22 000 Hz, impedancia slúchadiel je 32 Ohmov a citlivosť 108 dB/mW. Tieto slúchadlá sú vhodné pre MP3, CD, DVD, tablet, smartphone.

ZDROJ | ESPERANZA

4, SONY MDRZX110

Elegantné slúchadlá SONY MDR ZX110B s hlavovým mostom v čiernej farbe majú 30 mm mušle s vystužením na utlmenie zvukov okolia. Dynamické reproduktory s neodýmovými magnetmi poskytnú dobrý hudobný zážitok. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 12 až 22 000 Hz. Slúchadlá ľahko zložíte a môžete si ich vziať kamkoľvek so sebou.

ZDROJ | SONY

5, SONY MDREX110LP

Slúchadlá Sony MDR EX110 s handsfree káblom a mikrofónom pre Android telefóny sú tiež pohodlné so silikónovými koncovkami. 9 mm neodymové reproduktory zabezpečujú dynamický zvuk. Užitočný je aj vstavaný mikrón a ovládanie hlasitosti priamo na kábli. Frekvenčný rozsah týchto slúchadiel je 5 až 24 000 Hz a citlivosť 103 dB

ZDROJ | SONY

6, JBL T450BT

Bezdrôtové slúchadlá na uši JBL T450BT so zvukom veľkých pódií, s funkciou Bluetooth 4.0. Pod náušníkmi nájdete 32 mm meniče, ktoré katapultujú seriózne basy so zvukom JBL Pure Bass. Slúchadlá sú skladacie, ľahké a majú pohodlné nosenie, čím sú vhodné aj na cesty. 11 hodinová životnosť batérie na jedno nabitie. Ovládač hlasitosti a mikrofón s tlačidlom príjmu hovorov sa nachádza na slúchadle.

ZDROJ | JBL

7, SONY MDRE9LP

Slúchadlá SONY MDR E9LP s plochým tvarom sú v rôznych farbách, čím sa môžete odlíšiť. Neodymový magnet a 13,5 mm menič reprodukuje mohutný basový zvuk. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 18 – 22 000 Hz a kábel s 3,5 mm jack koncovkou má bežnú dĺžku 1,2 m.

ZDROJ | SONY

8, JBL T210

Slúchadlá do uší JBL T210 v čiernej farbe sú ľahké, pohodlné a kompaktné, čím sú ako stvorené na cesty. Pod odolným krytom s kovovou úpravou sa nachádzajú 8,7 mm meniče, ktoré prinášajú naozajstné basy so zvukom JBL Pure Bass. Zažijete zvuk ako z nahrávacieho štúdia, alebo koncertných šál. Odolný kábel je plochý, čím sa predchádza zamotaniu a nachádza sa na ňom ovládač, s ktorým regulujete hlasitosť a taktiež prijíate hovory.

ZDROJ | JBL

9, ESPERANZA EH146 LOLLIPOP

Stereo slúchadlá ESPERANZA EH146 LOLLIPOP patria do kategórie štupľových a bezdrôtových slúchadiel bez mikrofónu. Pripojenie je cez 3,5 mm jack a dĺžka kábla je 1,2 metra. Slúchadlá nemajú zabudované ovládanie hlasitosti. Frekvenčný rozsah je od 17 do 21 000 Hz.

ZDROJ | ESPERANZA

10, JBL C100SI

Káblové slúchadlá JBL C100SI sú ľahké a pohodlné slúchadlá do uší. Na kábli majú univerzálny diaľkový ovládač s mikrofónom a tlačidlom na ovládanie hovorov. Sú plne kompatibilné s mobilnými telefónmi Android a iOS. Majú výborný zvuk z dielne JBL s dynamickými basmi. Majú 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L), rrekvenčný rozsah 20 – 20000 Hz, impedanciu 16 ohm. Meniče sú veľkosti 9 mm. Dĺžka kábla s 3,5 mm konektorom je 1,2 m.

ZDROJ | JBL

 

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku