NAYpredávanejšie fotoaparáty za január 2017

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších fotoaparátov za mesiac január 2017.

Ak vás niektorý z fotoaparátov zaujal, môžete kliknúť priamo na jeho názov a dozviete sa jeho aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, NIKON COOLPIX A10

Zaznamenávajte všetky svoje postrehy, výlety či zážitky prostredníctvom tohto kompaktného fotoaparátu Nikon COOLPIX A10. Svojim žiarivým červeným prevedením bude doslova neprehliadnuteľný. S rozlíšením 16,1 Mpx a 5-násobným priblížením vytvoríte naozaj kvalitné zábery.

Vyznačuje sa inteligentným režimom, ktorým dosiahnete veľmi lichotivé snímky. Napájaný je pomocou dvoch AA batérií.

ZDROJ | Nikon

2, FUJIFILM QuickSnap FLASH 400/27

Fotoaparát FujiFilm QuickSnap FLASH 400/27 je jednorazový fotoaparát na kinofilm. Celkový počet snímok je 27. Vhodný je na výlety najmä pre deti, ktoré si vychutnajú fotografovanie a potom sa budú môcť pochváliť so svojimi fotografickými úlovkami.

ZDROJ | FujiFilm

3, CANON IXUS 180

Canon IXUS 180 je praktická kamera a fotoaparát v jednom zariadení. Svojou mini veľkosťou ho môžete brať hocikde so sebou a nebude Vám zavadzať. IXUS má zabudované Wi-Fi a 10 x optický zoom s inteligentným stabilizátorom obrazu, pričom stlačením tlačidla HD môžete nakrúcať filmy vo vysokej kvalite.

Veľmi ľahko sa dokážete spojiť s okolím a zdieľať výsledky svojej tvorivej činnosti. K dispozícii je aj funkcia 20 x ZoomPlus, ktorý uľahčuje fotenie a natáčanie z rôznych vzdialeností bez toho, aby tým utrpela kvalita fotky, či filmu.

ZDROJ | Canon

4, NIKON D3300 + 18–55 AF-P VR

Krásne a kvalitné veci nemusia byť zložité. Toto platí aj pri jednookej zrkadlovke Nikon D3300, ktorá vám dopraje zachytenie skutočnej atmosféry tých naozaj dôležitých okamihov. 24,2 megapixlová digitálna jednooká zrkadlovka skvelo nasníma nezabudnuteľné snímky a videosekvencie s vysokým rozlíšením, pričom je veľmi pohodlná v ruke a veľmi jednoducho sa ovláda.

Jednooká zrkadlovka Nikon D3300 je vybavená kvalitným obrazovým snímačom, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie detaily s ohromujúcou ostrosťou a úchvatným výkonom a to aj pri slabom osvetlení. K dispozícii je tiež režim sprievodcu, ktorý vám ponúkne pomoc krok za krokom.

ZDROJ | Nikon

5, SONY DSC-W830

Sony DSC-W830 je vybavený výkonným obrazovým snímačom s rozlíšením 20,1 Mpx so stabilizáciou obrazu Optical SteadyShot. Priblíženie obrazu zabezpečí 8x optický zoom. Videá sníma v HD rozlíšení, využiť môžete aj inteligentný automatický režim. TFT LCD displej má uhlopriečku 2,7” a fotoaparát pripojíte pomocou multi AV/USB rozhrania, resp. rozhrania USB 2.0.

ZDROJ | Sony

6, NIKON COOLPIX B500

Nikon COOLPIX B500 je vynikajúci ultrazoom od spoločnosti Nikon. Fotoaparát je vybavený kvalitným objektívom Nikkor s ohniskovým rozsahom 4-460mm a 40x optickým zoomom. Snímač má veľkosť 1/2,3 s maximálnym rozlíšením 16 MPx. Fotoaparát dokáže nahrávať veľmi kvalitné video v rozlíšení FullHD pri šesťdesiatich snímkach za sekundu.

Podporované pamäťové karty SD/SDHC/SDXC. Nechýba ani zabudovaný blesk. Displej je 3″ veľký, výklopný s antireflexnou vrstvou a možnosťou nastavenia jasu. Zaujímavosťou je podpora WiFi sietí a Bluetooth pre spárovanie s mobilným telefónom.

ZDROJ | Nikon

7, CANON EOS 1200D 18-55DC Value Up Kit

Digitálna zrkadlovka Canon EOS 1200D 18-55DC vám umožňuje zachytávať 18-megapixelové snímky plné detailov. Videá zaznamenáva vo Full HD rozlíšení. Prezerať si ich môžete na 3-palcovom LCD displeji. Disponuje inteligentným automatickým výberom scény i 9-bodovým zaostrovaním. Value Up Kit obsahuje fotoaparát, brašňu, 8GB SD pamäťovú kartu a handričku.

ZDROJ | Canon

8, NIKON D5300 + 18-55 DX VR

Fantázii sa medze nekladú a to platí aj pri 24.2 megapixlovej jednookej zrkadlovke Nikon D5300, s ktorou môžete otvoriť brány fantázie a pomocou intuitívneho ovládania si zaobstarať pôsobivé snímky. Fotoaparát disponuje aj vstavaným modulom Wi-Fi, ktorý dopĺňa jednotka GPS. Umožnia vám zachytiť snímky a podeliť sa o ne so svojimi známymi.

Fotoaparát Nikon D5300 je možné pripojiť pomocou funkcie Wi-Fi priamo k inteligentnému zariadeniu, čím bude možné zdieľať snímky ihneď po zhotovení. Funkcia GPS potom zabezpečí informácie o polohe a zjednoduší pridávanie snímok na mapu sveta.

ZDROJ | Nikon

9, SONY DSC-W800B.CE3

Tento fotoaparát Sony vám zabezpečí kvalitné fotky aj videá s úžasným rozlíšením až 20,1 Mpx. S funkciami optický zoom 5x a digitálny zoom 10x môžete odfotografovať čokoľvek na väčšie vzdialenosti. Fotografie si môžete prezrieť na displeji s rozlíšením 230 400 pixelov s uhlopriečkou 2,7”.

ZDROJ | Sony

10, NIKON COOLPIX A10 SILVER

Strieborné prevedenie tohto kompaktného fotoaparátu Nikon COOLPIX A10 pôsobí mimoriadne luxusne. Nezaujme Vás však len svojim atraktívnym vzhľadom, ale aj cenovou dostupnosťou a mnohými skvelými funkciami.

V prevádzke vydrží dlhú dobu vďaka dvom AA batériám. Vysokú kvalitu snímok i videí zabezpečuje rozlíšenie 16 megapixelov a 5-násobný optický zoom. Lichotivé zábery zase dosiahnete vďaka režimu inteligentných portrétov. Nízkou hmotnosťou je ideálnym spoločníkom na cestách.

ZDROJ | Nikon

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku