NAYpredávanejšie fotoaparáty za december 2017

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších fotoaparátov za mesiac december 2017.

Ak vás niektorý z fotoaparátov zaujal, môžete kliknúť priamo na jeho názov a dozviete sa jeho aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, NIKON COOLPIX B500

Nikon COOLPIX B500 je vynikajúci ultrazoom od spoločnosti Nikon. Fotoaparát je vybavený kvalitným objektívom Nikkor s ohniskovým rozsahom 4-460mm a 40x optickým zoomom. Snímač má veľkosť 1/2,3 s maximálnym rozlíšením 16 MPx. Fotoaparát dokáže nahrávať veľmi kvalitné video v rozlíšení FullHD pri šesťdesiatich snímkach za sekundu.

Podporované pamäťové karty SD/SDHC/SDXC. Nechýba ani zabudovaný blesk. Displej je 3″ veľký, výklopný s antireflexnou vrstvou a možnosťou nastavenia jasu. Zaujímavosťou je podpora WiFi sietí a Bluetooth pre spárovanie s mobilným telefónom.

ZDROJ | Nikon

2, CANON EOS1300+18-55 Kit

Digitálna zrkadlovka Canon EOS1300 ponúka vo svojom balení objektív EF-S 18-55 mm DC III, kvalitnú brašňu, handričku na objektív a pamäťovú kartu. Zrkadlovka je vhodná pre začínajúcich či nenáročných fotografov.

Fotoaparát disponuje veľkým 18 MPx CMOS snímačom, kotrý sa špecializuje na detaily. Poskytuje skvelými fotografickými výsledkami aj v prípade slabého osvetlenia. Nechýba možnosť nahrávania Full HD videa. Svižné a reakcie zabezpečuje rýchly procesor DIGIC 4+. Podporuje bezdrôtové technológie Wi-Fi a NFC.

ZDROJ | Canon

3, SONY DSC-W810

Kompaktný fotoaparát SONY DSC-W810S je ďalší z radu zaujímavých a kvalitných fotoaparátov od SONY. Pracuje s rozlíšením obrazového snímača 20,1 Mpx. Fotoaparát je kompaktný a ľahký, jednoducho sa s ním manipuluje a pri tom všetkom vám poskytne kvalitné funkcie, ako napríklad zabudované automatické zaostrenie.

Kompaktný fotoaparát SONY DSC-W810 disponuje 6x optickou transfokáciou. Poskytne vám aj režim Party. Využiť môžete aj videozáznamy vo vysokom rozlíšení 720p. O vizualizáciu zaobstaraných snímok a videí sa stará TFT LCD displej s uhlopriečkou 6,7 cm. Fotoaparát je možné pripojiť pomocou AV/USB konektora, resp. USB 2.0.

ZDROJ | Sony

4, SONY DSC-W830

Kompaktný fotoaparát SONY DSC-W830 je vybavený výkonným obrazovým snímačom s rozlíšením 20,1 Mpx. Pre dosiahnutie kvalitných snímok bez rozmazania máte k dispozícii stabilizáciu obrazu Optical SteadyShot. Pomocou nej vám fotoaparát dopraje naozaj ostré a kvalitné snímky. Kompaktný fotoaparát SONY DSC-W830P.CE3 dokáže vyvinúť priblíženie 8x.

Môžete si zaobstarávať videozáznamy vo vysokom rozlíšení 720p. O pomoc pri fotení, a nastaveniach sa zase postará inteligentný automatický režim. O zobrazenie všetkého obsahu vo fotoaparáte sa postará TFT LCD displej s uhlopriečkou 6,7 cm. Fotoaparát je možné pripojiť pomocou multi AV/USB rozhrania, resp. rozhrania USB 2.0.

ZDROJ | Sony

5, SONY DSC-H300

Kompaktný fotoaparát SONY DSC-H300B má ľahké a prenosné telo, špičkový výkon a dizajn a výborné funkcie. Disponuje kvalitnými digitálnymi zrkadlovkami a je vhodný pre bežné i profesionálne fotenie. Jeho objektív je širokouhlý a má 35 násobný optický zoom, vďaka ktorému dosiahnete skvelé výsledky vašich fotografií.

SONY DSC-H300 vám pomôže zachytiť i tie najmenšie detaily. Fotoaparát poskytuje ostré snímky aj pri slabom osvetlení. Je napájaný pomocou AA batérií, ktoré vám dovolia urobiť až 350 snímok pri jednom nabití fotoaparátu. LCD displej má veľkosť uhlopriečky 3 palce.

ZDROJ | Sony

6, CANON IXUS 190

Prijateľná cena a mimoriadne štíhle telo tohto kompaktného fotoaparátu Canon IXUS 190 vás upútajú už na prvý pohľad. Bude tak skvelým spoločníkom na cestách, nakoľko Vám v taške zaberie skutočne len minimu miesta. Objektív s 10-násobným priblížením sa elegantne zasunie do tela. Canon IXUS 190 sa vyznačuje naozaj skvelou obrazovou kvalitou, plynulým chodom vďaka procesoru DIGIC 4+ a veľmi jednoduchou a intuitívnou obsluhou.

S inteligentným automatickým režimom zvolí najlepšie nastavenie, ktoré bude vhodné pre daný okamih. Na výber bude mať až z 32 prednastavených scén. Date tlačidlo slúži pre pridanie časových informácií. Aj pri spätnom prezeraní bude presne vedieť kedy záber vznikol. S 20 Mpx rozlíšením docielite naozaj kvalitné fotografie plné jasných a sýtych farieb i videá v HD rozlíšení.

Canon Connect aplikácia umožňuje prenos záberov napríklad do Vášho mobilného telefónu. Cez rozhranie Wi-fi a NFC ich tak viete zdieľať na sociálnych sieťach alebo preniesť na cloudové úložiská.

ZDROJ | Canon

7, NIKON COOLPIX A10

Zaznamenávajte všetky svoje postrehy, výlety či zážitky prostredníctvom tohto kompaktného fotoaparátu NIKON COOLPIX A10. Svojim žiarivým rôznofarebným prevedením bude doslova neprehliadnuteľný. S rozlíšením 16,1 Mpx a 5-násobným priblížením vytvoríte naozaj kvalitné zábery. Vyznačuje sa inteligentným režimom, ktorým dosiahnete veľmi lichotivé snímky. Napájaný je pomocou dvoch AA batérií.

ZDROJ | Nikon

8, NIKON D3400+18-55 VR

Fotoaparát Nikon D3400 umožňuje pôsobivo ľahko snímať a zdieľať snímky s kvalitou digitálnej jednookej zrkadlovky. Veľký 24,2-megapixelový snímač formátu DX poskytuje vynikajúce výsledky pri slabom osvetlení a v kombinácii s kompaktným objektívom AF-P DX NIKKOR 18–55 mm f/3,5–5,6G VR.

Objektív v tejto súprave zaostruje rýchlo a plynulo s prakticky nulovým hlukom pohonu. Vďaka tomu je ideálnym partnerom na snímanie videosekvencií. NIKKOR umožňuje dosiahnuť umelecké rozostrenie pozadia. Vysokokapacitná batéria zaručí, že fotoaparát D3400 bude vždy pripravený oživiť vaše príspevky na sociálnej sieti.

ZDROJ | Nikon

9, NIKON COOLPIX A100

NIKON COOLPIX A100 predstavuje mimoriadne kvalitný a cenovo dostupný kompaktný fotoaparát, ktorý Vás zaujme nielen svojim atraktívny prevedením, ale aj množstvom funkcií. Vysokú kvalitu snímok zabezpečuje efektívne rozlíšenie 20,1 megapixelov s automatickým zaostrovaním.

Stlačením samostatného tlačidla zaznamenávate okamihy z osláv vo videosekvencii v HD kvalite. Na plné nabitie vytvoríte až 250 snímok. Dokonale vyzerajúce zábery zabezpečuje aj režim inteligentného portrétu. Jeho farebné prevedenia pôsobia elegantne, ale aj pútavo zároveň.

ZDROJ | Nikon

10, NIKON COOLPIX A300

NIKON COOLPIX A300 je kompaktný digitálny fotoaparát od renomovaného výrobcu s dlhoročnou tradíciou Nikon. Coolpix A300 disponuje kvalitným objektívom Nikkor s 8x optickým zoomom. Samozrejmosťou je integrovaný blesk. Použitý snímač je veľkosť 1 / 2,3 s maximálnym rozlíšením 20,1 Mpx.

Fotoaparát je vybavený 2,7 palcovým displejom s rozlíšením 230 000 pixelov, s pětistupňouvou reguláciou jasu a antireflexnou vrstvou. Fotoaparát podporuje pamäťové karty SD, SDHC a SDXC. Nikon COOLPIX A300 navyše podporuje WiFi siete štandardu 800.11b, g.

ZDROJ | Nikon

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku