NAY TECHBOX roka 2017: Predstavujeme aplikáciu VÚB Mobil Banking

Aj v aktuálnom ročníku veľkej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka 2017 môžete hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Medzi najlepšími nechýba ani aplikácia VÚB Mobil Banking, ktorá je nominovaná v kategórii v BANKOVÁ APLIKÁCIA a my vám ju teraz bližšie predstavíme.

Aplikácia VÚB Mobil Banking

Aplikácia VÚB Mobil Banking vás zaujme už od prvého spustenia prehľadným užívateľským prostredím. Do aplikácie sa navyše prihlásite veľmi rýchlo len vďaka štvormiestnemu Mobilnému PIN kódu či praktickému odtlačku prsta na smartfónoch s OS Android alebo iOS cez službu Touch ID (pri Apple iPhone 5S a vyššie). 

Na domovskej obrazovke aplikácie VÚB Mobil Banking vidíte po prihlásení prehľadný graf s použiteľnými prostriedkami na svojich bežných účtoch vrátane sporiacich účtov, povolených prečerpaní a kreditných kariet. Výhodou je, že hlavnú obrazovku aplikácie si môžete prispôsobiť podľa seba.

Zaujímavý je aj widget („blesk“) pre Rýchly prístup k vybraným piatim funkciám, ktorý si môžete nechať zobraziť na prihlasovacej a domovskej stránke. Aj obľúbené platby, ktoré využívate najmä na odoslanie peňazí z účtu platobným partnerom si viete nastaviť ako widget a máte ich dostupné priamo po prihlásení ako Rýchle platby.

Rôzne platby a faktúry, ktoré pravdepodobne budete cez aplikáciu VÚB Mobil Banking vytvárať najčastejšie, sú vďaka praktickej funkcii Scan & Pay výrazne rýchlejšie. Všetky skenery máte na jednej obrazovke a tak si stačí vybrať, či chcete fotoaparátom načítať QR kód, čiarový kód alebo IBAN. Praktické je, že zdrojom údajov pre využitie funkcie Scan & Pay nemusí byť len papier, ale aj displej telefónu alebo počítača.

 

Výhodou aplikácie VÚB Mobil Banking je aj možnosť zobraziť si stav účtu bez prihlásenia, a to vďaka funkcii Rýchly zostatok. Po tom, ako si túto funkciu aktivujete v menu aplikácie, máte možnosť výberu zobrazenia zostatku vo forme presnej sumy alebo v podobe percentuálneho zobrazenia. Dokonca si viete zvoliť aj hraničné hodnoty zostatku, podľa ktorých sa roletka s informáciou o zostatku na účte zafarbí na jednu z troch farieb.

Zaujímavosťou aplikácie je aj možnosť sporenia prostredníctvom funkcie Denné sporenie. Kedykoľvek sa rozhodnete sporiť, jednoducho vojdete do menu Denné sporenie a hádžete mince či bankovky „do vody“, akoby ste sa hrali hru. Vy si však odkladáte peniaze, ktoré si neskôr z virtuálnej peňaženky Denného sporenia môžete previesť na váš sporiaci účet a plniť si tak sny vtedy, keď na to príde čas.

ZDROJ | VŮB

Medzi jednu z najnovších užitočných funkcií patrí aj možnosť zaslať si z aplikácie VÚB Mobil Banking výpis k produktom na e-mailovú adresu za vybrané obdobie. Výpisy sú dostupné za posledných 18 mesiacov od aktuálneho dátumu. Máte pritom možnosť zvoliť si adresu, na ktorú chcete výpis zaslať ako aj spôsob, akým ho chcete zaslať – buď šifrovane vo formáte ZIP alebo nešifrovaný vo formáte PDF.

Pre tých, čo predsa len potrebujú navštíviť kamennú banku alebo nájsť najbližší bankomat, je dostupných aj viac informácií o sieti pobočiek a bankomatov VÚB na celom Slovensku. Ak si chcete pozrieť všetky dôležité informácie o aplikácii VÚB Mobil Banking, odporúčame vám webovú stránku aplikácie.

Ak chcete oceniť funkcie a novinky, ktoré aplikácia VÚB Mobil Banking prináša, podporte ju v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2017. Hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo skvelých cien vrátane smartfónu Motorola Moto G5S od VÚB Banka.

 

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom VÚB Banka.ZdrojVÚB

Komentáre k článku