Navigácia Sygic predstavuje funkciu Driving Assistant pre vozidlá Ford

Firma Sygic pri príležitosti výstavy MWC oznámila novú funkciu asistenta pre vozidlá Ford – Sygic Driving Assistant. Ten umožní nájsť najbližšie pumpy či informovať sa o dopravnej situácii na ceste.


Slovenská firma Sygic, ktorej navigácia je dostupná pre 115 krajín a ktorú používa viac ako 200 000 000 zákazníkov, oznámila nového asistenta pre vozidlá Ford.

Sygic Driving Assistant bude dostupný pre vozidlá Ford vybavené technológiou Sync 3 AppLink. Pôjde o technológiu ovládanú hlasom, ktorá umožní vodičovi sa opýtať na informácie ako napríklad: kde sa nachádza najbližšia reštaurácia, aké hotely sa nachádzajú v okolí či kde sú dopravné zdržania na ceste.

ZDROJ | Sygic

Pozrite siNový infotainment Fordu dostane Waze a alkohol kalkulačku od Sygicu

Aplikácia Sygic umožňuje prístup k GPS nástrojom s mapami, aktuálnym dopravným situáciám v reálnom čase, informáciám o cenách palív na benzínovej pumpe s porovnaním v reálnom čase či odporučením na parkovanie.

Pre spustenie hlasového ovládania stačí stlačiť tlačidlo na volante a vydať hlasový príkaz ako napríklad „Nájdi hotel“ alebo „Nájdi čerpaciu stanicu“. Aplikácia dokáže rozpoznať 24 jazykov a dokáže tiež verbálne odpovedať.

ZDROJ | Sygic

Pozrite siSygic Travel VR – cestujte z pohodlia domova vďaka VR videám

Pre prémiových používateľov navigácie Sygic sú k dispozícii aj ďalšie funkcie, medzi ktoré patrí napríklad funkcia Fuel Assistant, ktorá vás upozorní na dochádzajúce palivo, a takisto funkcia Tire Pressure Assistant, ktorá vás zas upozorní na nedostatočný tlak v pneumatikách a dovedie vás k najbližšej čerpacej stanici.

Sygic poskytuje svoju aplikáciu viacerým výrobcom vozidiel, medzi inými pre vozidlá ŠKODA, Honda, Volkswagen, Citroën, Jaguar, LAND-ROVER, Peugeot a Seat. Na veľtrhu CES 2017 spoločnosť Sygic oznámila, že jej navigácia sa stala prvou GPS navigáciou na svete, ktorá spolupracuje s technológiou SYNC AppLink spoločnosti Ford Motor Company.

ZDROJ | Sygic

O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2018 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2018 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Slovak Telekom, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku