Nápad za milión! USB hub v kresle alebo posteli

Couchlet

Aj vám sa už aspoň miliónkrát stalo, že ste si sadli večer do kresla a zistili ste, že máte takmer vybitý telefón? Najbližšia nabíjačka je však ako naschvál minimálne 5 metrov a v tej chvíli sa vám nechce postaviť ani za svet. Ale musíte, lebo percentá batérie na displeji klesajú rýchlejšie ako film pomedzi reklamy.

Je tu však riešenie, na ktoré ste (sme) mohli prísť už poriadne dávno. Nazýva sa Couchlet a nie je to nič iné, ako USB rozbočovač. Výrobca na Indiegogo.com ho však vylepšil, pridal mu akúsi nožičku, ktorá ho udrží na správnom mieste nielen v kresle, ale napríklad aj pod matracom. Základná cena je 16 dolárov. Ak ho chcete, predobjednať si ho môžete na cez stránku projektu.

Couchlet

Ak vlastníte takú megapohodlnú pohovku s mäkkými sedákmi a operadlami, určite v ich spojoch máte dostatok miesta, aby ste tam strčili ruku. A práve tam je to miesto. Miesto, do ktorého si môžete vložiť USB hub s nabíjaním a už nikdy nebudete musieť unavení vstávať hľadať po byte nabíjačku. Zároveň budete mať mobil pri sebe a nie niekde v kuchyni alebo na opačnej strane obývačky.

Couchlet

V redakcii nám to nedalo, práve kupujeme malý USB hub a inštaláciu takejto nabíjačky vám prinesieme už čoskoro.

PS: Jediným nedostatkom môže byť zabudnutie USB kábla v inej miestnosti. Vstať tak budete musieť tak či onak. :)

 

Zdroj a foto: Indiegogo.com

Komentáre k článku