Namiesto nahrávacej aplikácie radšej Philips SpeechAir

Asi každý používateľ smratfónu raz za čas použije aplikáciu nahrávania zvuku na zaznamenanie prednášky alebo inej udalosti. No márne by očakával vysokú kvalitu výstupu a komplexné nastavenia.

Spoločnosť Philips sa svojím novým zariadením Philips SpeechAir zamerala hlavne na profesionálov, ktorí ocenia ponúkané vlastnosti a vybavenie.

Philips SpeechAir-12
ZDROJ | Philips
Novinka disponuje operačným systémom Android s dotykovým displejom, ktorý chráni sklo Gorilla glass. Telo modelu je dizajnované na použitie v nie práve štandardných podmienkach, kde konštrukcia bude občas nútená odolať aj pádu na zem.

Pozrite siPhilips má prvý 5K monitor s UltraClear rozlíšením

Dáta je možné bezdrôtovo preniesť do pamäte osobného počítača prostredníctvom technológie Bluetooth a WiFi. Nechýba ani možnosť káblového prenosu vďaka portu USB.

https://www.youtube.com/watch?v=0L_ZRz6fTa4

Bezpečnosť je zabezpečená šifrovaním nahrávok. Vďaka zabudovanej kamere na zadnej časti zariadenia je možné nahrávať videá alebo skenovať čiarové kódy.

Spoločnosť zatiaľ neuvádza cenu, ale poskytuje zoznam predajcov, kde ich nový model bude možné zakúpiť. Bližšie informácie môžeme očakávať v najbližších týždňoch.

ZdrojPhilips

Komentáre k článku