IKEA store – nakupujte nábytok tak, ako sa to v dnešnej dobe patrí

ZDROJ | IKEA

Švédsky nábytkársky gigant IKEA je u nás dobre známy. Má síce len jednu predajňu v Bratislave, ale aj tá je najväčšou v strednej Európe. Obchodné domy IKEA sa preslávili svojím špecifickým marketingom a prístupom k obchodovaniu.

2000px-Ikea_logo.svg
ZDROJ | wikimedia

Určite všetci poznáte kartičku IKEA family, s ktorou máte ako zákazník zopár výhod. Drevené ceruzky, ktoré sú za každým rohom, sú tiež neodmysliteľnou súčasťou IKEA.

Dávať ale predavačke pri pokladni nejakú plastovú kartičku, ktorá len zavadzia v peňaženke alebo si zapisovať ceruzkou na papier, kde nájdete tovar v sklade je predsa len trochu zastaralé.

Pozrite siIKEA odštartovala predaj nábytku s bezdrôtovými nabíjačkami

IKEA preto ponúka šikovnú aplikáciu IKEA Store, ktorá je dostupná zadarmo pre Android aj iOS.

Aplikácia je síce jednoduchá a neponúka žiadne futuristické formy nakupovania, no je veľmi praktická a každý moderný zákazník ju ocení.

Pozrite siLEN PRE ŽENY | IKEA vás zosobáši cez internet

Po nainštalovaní a otvorení aplikácie si buď podľa vlastného výberu alebo vašej aktuálnej polohy vyberiete obchodný dom IKEA.

Keďže sa u nás nachádza len jedna IKEA, výber bude teda jasný, ale ak napríklad cestujete do Čiech, tak sa len jednoducho prepnete napríklad na IKEA v Brne.

IMG_4261IMG_4269

Hlavnou funkciu aplikácie je jednoducho to čo vyplýva aj z jej názvu. Nachádza sa v nej celý obchod IKEA.

Môžete si prezrieť celú ponuku nábytku, ceny, dostupné farby a kombinácie alebo aj to, či je daný výrobok na sklade v bratislavskej predajni.

Produkty si môžete na mieste tiež  skenovať, aby ste sa dozvedeli o nich všetky informácie.

IMG_4270IMG_4263

Ďalšou veľmi užitočnou funkciou je nahradenie drevených ceruziek a papiera. V aplikácii si môžete jednoducho vytvoriť nákupný zoznam tovaru, ktorý si chcete kúpiť.

Môžete tak spraviť na mieste, ale pokojne aj z domu. V nákupnom zozname nie sú ukázané len konkrétne položky, ale aj ich umiestnenie v sklade alebo regáli.

IMG_4265IMG_4266

Nosenie IKEA family kartičky v peňaženke je tiež minulosťou. Vďaka aplikácii máte kartičku stále pri sebe a pri pokladni stačí ukázať váš mobilný telefón s otvorenou aplikáciou.

IMG_4267IMG_4262

Aplikácia IKEA store je skvelou ukážkou toho, ako by mali vyzerať aplikácie moderných obchodných reťazcov. Svojimi funkciami tiež šetrí prírodu, pretože plastové kartičky, drevené ceruzky a papier zamieňa za displej vášho telefónu. Je zadarmo, rýchla a moderná, jednoducho všetko čo dobrá aplikácia má mať.

IKEA Store95%

Veľkosť:
32 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Skvelá ukážka toho, ako by mali vyzerať aplikácie moderných obchodných reťazcov. Je zadarmo, rýchla a moderná. To je aplikácia IKEA store.

ZdrojGoogle Play

Komentáre k článku