Najnovšie číslo časopisu TECHBOX 9-10/2013 je už v predaji!

Ste pripravení na poriadnu dávku technologických noviniek? Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX je plné toho najlepšieho nielen z výstavy IFA 2013. Pozrite sa s nami na blízku budúcnosť…

TECHBOX 9-10/2013

Počas leta sme dovolenkovali, ale i testovali a písali. Čo je nové v technológiách, ale i za veľkou mlákou sa dozviete v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX číslo 9-10/2013, ktoré sa práve začalo predávať. Je plné noviniek nielen z výstavy IFA 2013, z ktorej sme pre vás vybrali to najlepšie, ale i zaujímavých tém a testov.

TECHBOX 9-10/2013

Ako prvému časopisu sa nám podarilo otestovať absolútnu novinku – smartfón Sony Xperia Z1, ktorý sme stihli nafotiť aj s atraktívnou modelkou. Aký je? Majú sa aktuálne hity smartfónov triasť?

TECHBOX 9-10/2013

Veľkou témou čísla sú autonónme automobily. Viete si vôbec predstaviť, že počas cesty do práce si budete za volantom čítať noviny či prehliadať obľúbené web stránky, napríklad taký TECHBOX? Budúcnosť to už vôbec nie je vzdialená, skôr naopak… Rozhodli sme sa ukázať vám aj najlepšie aplikácie všetkých čias pre Android smartfóny, teda tie, ktoré našu redakciu zaujali najviac. Schválne, koľko z nich už máte vo svojom smartfóne?

TECHBOX 9-10/2013

Náš kolega Patrik za veľkou mlákou navštívil Silicon Valley. Ak vám to nič nehovorí, ani si TECHBOX nekupujte ;) Alebo, práveže si ho kúpte, dozviete sa totiž, kde vznikli a sídlia také mega spoločnosti ako Google, HP či Facebook. A určite nevynechajte ani zaujímavý rozhovor so Slovákom, ktorý pracuje na mimoriadne úspešnej aplikácii Circle. Možno aj vy si zbalíte kufre a objednáte prvú letenku smer Silicon Valley.

TECHBOX 9-10/2013

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9-10/2013 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky, kde TECHBOX stojí len 1,60 €, a tak ho môžete mať vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku