Hyundai má špeciálnu edíciu Tucson SMART, chce zaujať technológiami

Segment automobilov SUV sa u nás teší stále väčšej obľube. Pochopiteľne sa to prejavuje postupným rastov predajov týchto automobilov. Podľa dostupných údajov bol najpredávanejším autom v tomto segmente model Hyundai Tucson. Automobilka pripravila pre rok 2019 špeciálny akčný model Tucson SMART.

ZDROJ | Hyundai

recenziaHyundai KONA Electric – elektrické SUV, ktoré nemá konkurenciu

Slovenské zastúpenie automobilky sa pochválilo, že za rok 2018 bolo na Slovensku predaných 2 173 kusov SUV modelu Hyundai Tucson. Z jej prieskumu vyplynulo, že zákazníci si častejšie vyberali komfortnejšie a technologicky vybavenejšie modely z dostupnej ponuky.

Požiadavky na benzínové motory prekonali žiadanosť naftových agregátov, pričom rovnako rástla aj obľuba automatickej prevodovky. Pohon všetkých kolies 4×4 však nebol prvoradou podmienkou pri výbere automobilu. Na základe týchto zistení Hyundai uviedol do svojej ponuky akčný model Tucson SMART.

Pozrite siVyskúšali sme nový Hyundai Santa Fe. Vydaril sa?

ZDROJ | Hyundai

Ten je ponúkaný v dvoch benzínových motorizáciách, a to 1,6 GDi s výkonom 97 kW (132 k) a 1,6 T-GDi s výkonom 130 kW (177 k). K dispozícii je aj naftový motor 1,6 CRDi s výkonom 100 kW (136 k). Zároveň sú na výber oba druhy pohonov 4×2 aj 4×4.

recenziaHyundai KONA – Odvážne kompaktné SUV

Súčasťou výbavy tohto akčného modelu je balík SMART v hodnote 1 000 €, ktorý získate pri kúpe modelu bezplatne. Balík obsahuje, okrem iného, aj bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu, samostmievacie vnútorné spätné zrkadlo s kompasom, dažďový senzor, solárne sklá a zatmavené sklá zadných okien.

ZDROJ | Hyundai

Tzv. Smart Pack, ktorý je taktiež zahrnutý v akčnom balíku SMART ďalej obsahuje inteligentný kľúč so štartovacím tlačidlom, alarm, imobilizér a kľučky s osvetlením. V automobile nechýba ani rádio so 7-palcovým farebným LCD a službami Apple CarPlay/Android Auto či zadná parkovacia kamera, ale aj ovládanie audiosystému na volante a vstupy AUX, USB a Bluetooth pripojenie.

ZDROJ | Hyundai

Základná cenníková cena začína na hodnote 22 890 € a šplhá sa až k 27 790 €. Za určených podmienok môžete na auto získať bonus vo výške 2500 € a kúpiť ho o túto sumu lacnejšie. Detailný cenník akčného modelu Hyundai Tucson SMART si môžete v PDF stiahnuť zo stránky slovenského zastúpenia automobilky.

https://www.youtube.com/watch?v=JWkNI4fSDYQ

Ako sa vám táto akčná novinka pozdáva? Myslíte si, že má aj v tomto roku šancu na úspech?

ZdrojHyundai

Komentáre k článku