Na Slovensko prichádzajú nové ASUS ZenFone smartfóny, vieme ceny

ZDROJ | ASUS

Spoločnosť ASUS dnes oficiálne oznámila dostupnosť nových smartfónov ZenFone pre náš trh. V predaji tak uvidíme ZenFone Zoom, ZenFone Laser, ZenFone Max a ZenFone 2 Deluxe.

RECENZIAASUS ZenFone Zoom – fotosmartfón pre fajnšmekrov

ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL)

ASUS ZenFone 2 Laser 4
ZDROJ | ASUS

Dual SIM smartfón ZenFone 2 Laser je vybavený 13 Mpx fotoaparátom s technológiou PixelMaster, svetelnosťou f/2,0 a laserovým ostrením.

RECENZIAASUS ZenFone 2 Deluxe Special Edition – chuť luxusu

Poznávacím znamením smartfónu sú podľa výrobcu atypicky umiestnené ovládacie tlačidlá a nové vyhotovenie Ergonomic Arc. ZenFone 2 Laser je už dostupný v zlatej, červenej a čiernej farbe. Viac info v samostatnom článku.

199,00 €

ASUS ZenFone Zoom (ZX551ML)

ASUS ZenFone Zoom 4
ZDROJ | ASUS

Model ZenFone Zoom je vraj najtenší smartfón na svete, ktorý je vybavený 13 Mpx snímačom Panasonic SmartSFI, trojnásobným optickým zoomom v šošovke z 10 členov s optickou stabilizáciou a laserovým ostrením.

Má jednoliatu kovovú konštrukciu, 5,5-palcový displej s Full HD rozlíšením a štvorjadrový procesor Intel Atom Z3580 s taktom 2,3 GHz. ASUS ZenFone Zoom sa po roku dostane do predaja koncom februára. Viac info v samostatnom článku.

549,00 €

ASUS ZenFone Max (ZC500KL)

ASUS ZenFone Max 1
ZDROJ | ASUS

ZenFone Max obsahuje obrovskú 5 000 mAh batériu, ktorá poskytuje výbornú výdrž telefónu a dokáže fungovať aj ako power banka pre iné mobilné zariadenia.

ZenFone Max je vybavený 5-palcovým displejom s HD rozlíšením a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 4, štvorjadrovým procesorom Snapdragon 415 a 2 GB operačnou pamäťou. ASUS ZenFone Max sa dostane do predaja koncom januára v čiernej a bielej farbe. Viac info v samostatnom článku.

219,00 €

ASUS ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)

ASUS ZenFone 2 Deluxe 1
ZDROJ | ASUS

ASUS ZenFone 2 je vlajková loď smartfónov novej generácie rodiny ZenFone. Telefón sa dostal na trh, no teraz prichádza v novej špeciálnej Deluxe edícii vybavený výkonnejším procesorom Intel Atom Z3590 s taktom až 2,5 GHz a 256 GB úložiskom, ktoré už nie je možné ďalej rozšíriť.

ZenFone 2 Deluxe takisto vyniká dvoma exkluzívnymi krytmi, ktoré sú v balení. Jeden je vyrobený z uhlíkových vlákien, druhý má mnohouholníkový dizajn. Na Slovensku dostupný začiatkom februára v limitovanom množstve. Viac info v samostatnom článku.

519,00 €

Pozrite siNAŽIVO | ASUS ZenFone 2 prekvapí nielen cenou, ale i výbavou

ZdrojASUS

Komentáre k článku