Na PlayStation 4 prichádza kultová záležitosť Jak and Dexter

ZDROJ | Sony

Čas Vianoc sa blíži a prečo si v období prázdnin či voľna nezaspomínať na kultovú skákačku z PlayStation 2? Na PS4 prichádza pôvodná séria Jak and Dexter.

https://www.youtube.com/watch?v=Pj-ueiUYEbg

Štúdio Naughty Dog určite netreba milovníkom konzoly PlayStation určite predstavovať. Stojí za takými hernými peckami ako napríklad Crash Bandicoot, Uncharted či Last of Us. V čase najväčšej slávy toto štúdio vydalo pre konzolu PlayStation 2 perfektnú sériu Jak and Dexter.

Išlo o výbornú trilógiu s perfektným príbehom. Patrili sem diely Jak and Daxter, Jak II a Jack 3. Následne Naughty Dog vydal ešte jednu čisto závodnú záležitosť Jak X Combat Racing. Trilógia sa neskôr objavila v HD spracovaní a s podporou trofejí aj na PlayStation 3.

Pozrite siCrash Bandicoot: N. Sane Trilogy – legendárny návrat do detstva

Hra je určená ako deťom, tak aj dospelým. Kým prvá časť ponúka príbeh určený skôr mladšiemu hráčovi, zvyšné dva diely pracujú s temným príbehom, ktorý je plný zaujímavých postáv a zvratov.

Momentálne prichádzajú všetky štyri diely v podobe Jak and Dexter Bundle balíčku a môžu sa pochváliť 4K Ultra HD rozlíšením, ak samozrejme vlastníte PlayStation 4 Pro. Ak nie, tak vám bude musieť stačiť FullHD verzia.

Nebudú samozrejme chýbať trofeje, ktoré môžete získať za splnenie rôznych úloh a výziev v jednotlivých dieloch. Novinkou je podpora trofejí aj pre závodný diel Jak X Combat Racing.

ZDROJ | PlayStation

Pozrite siNávrat Jak & Dexter – klasika z PS2 zavíta už tento rok na PlayStation 4

Hra vychádza práve dnes, 6. decembra na PlayStation Store za cenu 39,99 dolárov za kompletný balíček alebo za cenu 14,99 dolárov za jeden diel. V balíčku tak dostanete všetky štyri hry.

V rovnaký deň spolu s hrami bude na PlayStation Store dostupná zaujímavá PS4 téma do hlavného menu. Pôjde o kultové intro zo spustenia konzoly PlayStation 2. 

https://www.youtube.com/watch?v=6C_bWybAn08

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojPlayStation

Komentáre k článku