My Notepads: poznámky pohodlné a efektívne

ZDROJ | TECHBOX

Aplikácií na písanie poznámok existujú tisícky, každá sa snaží umiestniť na vhodnom kompromise medzi jednoduchosťou a bohatou funkčnou výbavou. Zdá sa, že My Notepads sú veľmi blízko optima.

My Notepads
ZDROJ | TECHBOX

Po spustení aplikácie vidíte prehľad svojich existujúcich poznámok. Stačí do ktorejkoľvek kliknúť a hneď voľne písať. Môžete ľubovoľne riadkovať. Poznámok môžete mať koľko chcete (na obmedzenie sme nenarazili), význam má však skôr menší počet farebne odlíšených poznámok. Napríklad do jednej si môžete písať pracovné záležitosti, do druhej rodinné, ďalej dohodnuté stretnutia a podobne. Text môže presahovať počet riadkov rámčeka, rolovanie nie je problém.

My Notepads
ZDROJ | TECHBOX

V nastaveniach môžete každej poznámke zvoliť nadpis, veľkosť písma, farbu textu a farbu pozadia. Funkcií by sa určite dalo ponúknuť podstatne viac, ale takáto dávka je rozumný kompromis medzi jednoduchosťou a zahltením málo využiteľnými funkcionalitami. Napokon, nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Ak teda hľadáte rozumný program na písanie poznámok, pokojne vyskúšajte aj My Notepads.

My NotepadsZDROJ | Microsoft Store

My Notepads80%

Veľkosť:
2 MB
Platforma:
Windows 8, 8.1, 10
Cena:
0,00 €

Písanie poznámok v My Notepads sa vyznačuje jednoduchosťou, rýchlosťou a efektivitou - presne tak to má byť. Napriek tomu by appku ozvláštnilo viac funkcií.

Komentáre k článku