MWC 2015 | Veďte dialóg s čiernou guľôčkou Sony BSP60

Čo sa skrýva v malej lesklej, čiernej guľôčke od Sony?

Sony BSP60

Predstavte si, ide o akýsi druh reproduktora, ktorý môžete spárovať so svojim Androidom. Denne sa s vami môže podeliť napr. o informácie, ako je predpoveď počasia alebo s vašim denným harmonogramom. Po neúspešnom Sony Rolly, spoločnosť Sony predstavila na MWC 2015 podobný produkt, avšak s názvom Sony Smart Bluetooth Speaker BSP60.

Sony BSP60

Zázračnú guľôčku môžete požiadať pomocou jednoduchých pokynov aj o nastavenie časovača, alarmov alebo ho požiadať o notifikáciu z vášho mobilného telefónu. Sony Smart Bluetooth speaker je vhodným spoločníkom na konferečné hovory alebo ako spoločníkom vo voľných chvíľach pri počúvaní skladieb. Ak ho dokonca položíte na rovný povrch, je schopný sa po ňom pohybovať, kam potrebujete, dokonca aj v rytme hudby. Jeho pôvab spočíva nielen v jednoduchom elegantnom štýle, ale aj v príťažlivých svetlách, ktoré sú v jadre produktu nainštalované.

NENECHAJTE SI ÚJSŤ: Aké novinky priniesla spoločnosť Sony na Mobile World Conference 2015 v Barcelone?

V porovnaní s predchádzajúcim podobným produktom od Sony – tzv. Rolly – obsahuje tento „reproduktor“ Sony BSP60 oveľa viac funkcii, avšak za porovnateľnú cenu. Tá však stále visí približne na 400 dolároch, čo je v prepočte asi 360 eur. Cenová pálka, nemyslíte si?

Sony BSP60

Aká bude podľa vás reakcia spotrebiteľov na tento produkt? Bude neúspešný, ako predchádzajúci Sony Rolly, alebo zožne väčší úspech? Čo si myslíte o dizajne tohto produktu, oslovil vás? Čo sa vám na ňom páči a čo by ste naopak zmenili?

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2015 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Sony

Komentáre k článku