MWC 2015 | TalkBand B2 od Huawei získal eleganciu a slúchadlo mu ostalo

Okrem skutočne vydarených hodiniek Huawei Watch predstavila táto čínska spoločnosť počas výstavy MWC 2015 aj nový náramok TalkBand B2, ktorý oproti predchodcovi získal elegantnejší vzhľad a prémiovejšie materiály.

Huawei TalkBand B2

Huawei minulý rok predstavil počas MWC 2015 inteligentný náramok TalkBand B1. Ten bol výnimočný najmä tým, že obsahoval headset, ktorý ste mohli využiť pre pohodlné vybavenie hovorov. Inak tomu nie je ani v prípade aktuálneho modelu TalkBand B2, ktorý spoločnosť predstavila v rámci MWC 2015. Zmeny však nastali najmä v jeho dizajne.

Huawei TalkBand B2

POZRITE SI
MWC 2015 | EXKLUZÍVNE – Huawei Watch sú veľkým prekvapením
MWC 2014 | Huawei prináša tablet MediaPad X1 a náramok TalkBand B1 + NAŽIVO!

Nový model náramku TalkBand B2 totiž disponuje elegantnejším vzhľadom a hlavne prémiovými materiálmi. Je teda na vás, či siahnete po elegantnom koženom, či kovovom náramku, alebo si vystačíte aj s plastovým. Inovovaný náramok disponuje rovnako ako jeho predchodca integrovaným Bluetooth slúchadlom s dvojicou mikrofónov a integrovaným reproduktorom. Hovor tak môžete prijať priamo na náramku, alebo si jednoducho odobrať slúchadlo a použiť ho ako headset. So smartfónom pritom TalkBand B2 komunikuje pomocou rozhrania Bluetooth 4.1 a je kompatibilný rovnako s Android ako aj iOS zariadeniami.

Huawei TalkBand B2

Huawei TalkBand B2

Informácie o aktuálnom čase, zmeškaných udalostiach, alebo zostávajúcej batérii zobrazuje malý 0,73“ PAMOLED displej. Keďže náramok disponuje aj sadou senzorov dokáže hravo sledovať vaše denné aktivity a povedať vám koľko ste spravili krokov, koľko vás to stálo kalórií a dokonca aj to ako ste spali. Senzory sú navyše inteligentné a učia sa vašim pohybom pre ešte presnejšie meranie. Nestane sa tak, že by náramok ako krok počítal písanie na klávesnici, alebo umývanie zubov. Senzory navyše automaticky dokážu rozpoznať druh aktivity, ktorú vykonávate a tak vedia kedy bežíte a kedy iba kráčate.

Huawei TalkBand B2

Huawei TalkBand B2

Integrovaná batéria náramku Huawei TalkBand B2 by ho mala udržať pri živote po dobu piatich dní. V predaji bude biela a čierna verzia s plastovým náramkom za 169 eur. Ak by ste si radšej dopriali zlatú verziu s koženým náramkom, musíte si pripraviť 199 eur. Do predaja by sa TalkBand B2 mal dostať v priebehu apríla, to či sa ho dočkáme aj na Slovensku však známe nie je.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2015 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Huawei, TECHBOX

Komentáre k článku