MWC 2015 | Honor 4X zhltne dve SIM karty a príde aj k nám!

Odnož spoločnosti Huawei, ktorá je už zákazníkom na Slovensku známa ako Honor priniesla dve veľké novinky. Jednou je uvedenie  unikátneho smartfónu s trojicou fotoaparátov Honor 6+, ktorého čínsku verziu sme mali možnosť vyskúšať a vy si jeho recenziu budete môcť prečítať už 24. marca 2015, kedy bude na stánkoch dostupné nové vydanie TECHBOX 3-4/2015. Okrem neho však spoločnosť predstavila aj úplne nový model Honor 4X.

Honor 4X

POZRITE SI
Honor 6 Plus – väčšie telo a 2 hlavné fotoaparáty!
Honor 3C – šikovný 5-palcový dvojsimkáč so super cenou

Tento model bude zameraný najmä na používateľov, pre ktorých je hlavnou podmienkou nového smartfónu priaznivá cena a podpora dvoch SIM kariet. Honor 4X totiž bude podporovať Dual SIM a jeho cena na našom trhu by sa mala pohybovať na úrovni 200 eur. Za svoje peniaze dostanete smartfón vybavený 5,5“ displejom s HD rozlíšením (720 x 1 280 px, 267 PPI), na ktorom sa bude zobrazovať graficky upravený Android 4.4. Výrobca však sľubuje skorú aktualizáciu na nový operačný systém Android 5.0 Lollipop. Honor navyše sľubuje, že každú ďalšiu aktualizáciu „lízatka“ prinesie do 60 dní od jej uvoľnenia Googlom.

Honor 4X

Honor 4X

POZRITE SI
Úplne nový Honor 6 máme v redakcii, pozrite si prvé živé zábery
Honor 6 – prezlečený Huawei v luxusnom kabáte prichádza aj na Slovensko

Pohon smartfónu bude mať na starosti vlastný osemjadrový procesor Kirin 620 s taktom 1,2 GHz, ktorý bude spolupracovať s 2 GB operačnej pamäte. Integrovaná pamäť má pomerne malú kapacitu 8 GB, našťastie však výrobca nezabudol na integráciu slotu pre pamäťové karty, pričom ich maximálna veľkosť môže byť 32 GB. Samozrejmosťou je podpora LTE a prísľubom dlhej výdrže je batéria s kapacitou 3 000 mAh. Novinka bude vybavená 13 Mpx hlavným fotoaparátom a webkamerou s rozlíšením 5 Mpx.

Honor 4X

Honor 4X

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2015 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Honor

Komentáre k článku