MWC 2014 | Najlepšia výdrž v mobile? Hľadajte toto Lenovo

Volá sa Lenovo S860 a možno nemá najvýkonnejší hardvér, no aj tak môže zaujať tisíce zákazníkov. Najväčším prekvapením pri tomto smartfóne je jeho batéria, ktorá ponúka až štyri tisíc miliampér-hodín. Taktiež je možné prostredníctvom microUSB kábla dobíjať iné ďalšie zariadenia a hrúbka telefónu nie je nijak extrémna. Model S860 sa tak stane úplným unikátom medzi súčasnými smartfónmi, ktorým skôr energia chýba, nie aby ju ešte rozdávali.

Lenovo S860

Mobilný telefón je ďalej osadený 5,3 palcovým IPS displejom s HD rozlíšením (720 x 1 280 pixelov) a štvorjadrovým procesorom s taktom 1,3 GHz. Lenovo S860 ďalej používa 8 Mpx zadnú kameru, 2 GB RAM či 16 GB vnútornej pamäte. To by malo byť navyše možné rozšíriť aj microSD kartami. Predná kamera dosahuje 1,6 Mpx rozlíšenie. Očakávaný príchod novinky je niekedy v priebehu najbližších mesiacov a cena by nemala presiahnuť 300 eur.

Lenovo S860

Foto: TECHBOX

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2014 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Komentáre k článku