MWC 2014 | Garmin umožní využívanie hodiniek Sony SmartWatch 2 na navigovanie

Nová aplikácia Garmin Premium Navigation App for Xperia Smartphones premení vaše inteligentné hodinky Sony SmartWatch 2 na prenosnú navigáciu. Toto nové riešenie v podstate umožňuje pokračovať v navigovaní do cieľovej destinácie pomocou navigačnej aplikácie Navigon iba prostredníctvom hodiniek. Jednoducho ak sa na miesto priveziete autom, budete môcť pokračovať v režime chodec aj bez toho, aby ste sa museli pozerať na svoj smartfón, všetky informácie totiž nájdete priamo na hodinkách SmartWatch 2.

Garmin Premium Navigation App for Xperia Smartphones

Rozšírenie, ktoré umožňuje využívanie hodiniek Sony SmartWatch 2 na navigovanie bude od marca dostupné v obchode Google Play a umožní hodinkám zobrazenie detailnej mapy, spolu s funkciami priblíženia mapy a samozrejme aj navigačnými inštrukciami. Rozšírenie bude dostupné prvých 30 dní zdarma v testovacej prevádzke a následne si budú môcť užívatelia vybrať medzi mesačným programom (2,95 USD v USA), alebo jednorázovým nákupom rozšírenia pre získanie všetkých funkcií. Aj napriek tomu bude rozšírenie podľa informácií v tlačovej správe poskytovať pohľad na mapu a navigačné inštrukcie zadarmo aj po uplynutí skúšobnej verzie.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2014 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics, ktorá hradí cestu a pobyt redaktora TECHBOX. Živé fotografie a videá vám prinášame vďaka Olympusu OM-D E-M1.

Foto: Garmin

Komentáre k článku