MSI GS66 Stealth a MSI GE66 Raider ponúknu hráčom až 300-Hz displeje

ZDROJ | MSI

Herná séria notebookov Raider a Stealth od spoločnosti MSI sa na výstave CES 2020 dočkala nových prírastkov, ktoré v najvyšších konfiguráciách opäť tlačia na súčasné hardvérové limity.

Technologická výstava CES je pre výrobcov notebookov ideálnou príležitosťou, kedy môžu svetu predstaviť hardvérové aktualizácie ich súčasných modelov. Túto príležitosť si nenechala ujsť ani spoločnosť MSI, ktorá osadila 10. generáciu procesorov Intel Core a grafické karty NVIDIA GeForce RTX do herných notebookov MSI GS66 Stealth a MSI GE66 Raider.

MSI sa pri tvorbe dizajnu nového modelu GS66 Stealth držalo názvu samotnej série a tak sa hráči, ktorí preferujú skôr konzervatívnejší dizajn, môžu tešiť na matné čierne prevedenie celého tela notebooku. Jeho herné DNA prezrádza iba programovateľné farebné podsvietenie klávesnice.

ZDROJ | MSI

MSI GE66 Raider sa naopak svojim herným zameraním vôbec netají a tak okrem farebného podsvietenia klávesnice ponúka aj farebné podsvietenie spodnej časti notebooku. Podsvietenie klávesnice či tela notebooku však samozrejme nie je najväčším ťahákom nových modelov.

ZDROJ | MSI

MSI v prípade oboch modelov siahlo po 15,6“ obrazovkách s extrémnou obnovovacou frekvenciou 300 Hz. Takáto zobrazovacia frekvencia sa samozrejme musí odraziť aj v spotrebe energie, notebooky preto budú na cestách napájať 99,9-Wh batérie, čo je mimochodom kapacitný strop batérie, ktorú so sebou ešte môžete vziať na palubu lietadla.

MSI GE66 Raider bude v predaji aj v limitovanej edícii „Dragonshield“, ktorú navrhol Colie WertzZDROJ | MSI

Kompletnú výbavu nových notebookov, ako ani ich približný dátum vydania alebo cenu zatiaľ nepoznáme. MSI dokonca neprezradilo ani to, aké modely grafických kariet budú v týchto notebookoch osadené. Je teda celkom možné, že MSI ešte čaká na predstavenie nových grafických kariet a nové modely uvedie na trh až v druhom alebo treťom kvartáli tohto roku.

ZdrojMSI,Tom's Hardware

Komentáre k článku