MSI Gaming 27XT, prvý All-in-One s externou grafikou

Na výstave CES 2016 sa to len tak „hemžilo“ zariadeniami pre hráčsku komunitu. Predstavené boli ako klasické stolové počítače, tak aj notebooky. No našli sa aj taký, čo si trúfli zaexperimentovať. Napríklad v podobe obrovského All-in-One Maingear ALPHA 34 so zakriveným displejom. Firma MSI sa však posunula ešte o kúsok ďalej.

MSI Gaming 27XT 01a
ZDROJ | MSI

V Las Vegas sme sa od MSI dočkali uvedenia prvého All-in-One na svete, ku ktorému pripojíte externú desktopovú grafiku. MSI tak jasne dáva na javo, že vtesnať špičkové plnohodnotné komponenty, obzvlášť pri snahe o vytvorenie špecifického hráčskeho zariadenia, do počítača typu All-in-One je takmer nemožné. Ale ide to aj inak, čo prezentuje modelom MSI Gaming 27XT.

MSI Gaming 27XT 02
ZDROJ | MSI

Výrobca bol pri predstavení veľmi skúpy na technické parametre, a tak môžeme len predpokladať, že 27XT bude vybavený najnovšími a najvýkonnejšími procesormi Intel Core 6. generácie. Naopak, o čom vieme je implementácia technológie vylepšenia zvuku Nahimic Audio Enhancer, sieťovky Killer LAN a použitie 27-palcového Full HD displeja s obnovovacou frekvenciou 144 Hz.

ZdrojMSI

Komentáre k článku