Moustache – nová značka elektrobicyklov prichádza na Slovensko

ZDROJ | Moustache

Na Slovensko prichádza nová francúzska značka elektrobicyklov. Nielenže ponúka čerstvý dizajn, ale aj kvalitné vlastnosti. Privítajte Moustache.

ZDROJ | Moustache

Elektrobicykle sú trendom, ktorý sa na Slovensku masívne rozbehol. Svečí o tom aj otvorenie nových obchodov a tiež rozšírenie dobíjacích staníc nielen po Bratislave, ale aj po celom Slovensku.

Francúzska značka s príznačným názvom Moustache ponúka na našom trhu dva druhy elektrobicyklov – štýlové mestské a športové horské. Oba modely disponujú príjemnou novinkou, skrytou batériou.

Moustache ponúka celý rad zaujímavých elektrobicyklov. V kategóriách nájdeme Race, Trail, Off a Down. Novinkou je napríklad hardail bicykel Samedi 27 Off, ktorý ponúka široké riadidlá a silný motor Bosch Performance CX. Model Off 8 poteší aj teleskopickou sedlovkou, ktorú môžete ovládať aj z riadidiel a umožní automatické zdvíhanie či klesanie sedadla.

Pozrite siWinora Radius Urban 2015 – šikovný e-bike do mesta

Model Samedi 27 Trail ponúka tri druhy 6, 8 a 9 a tiež Limited verziu, ktorá disponuje ľahkým karbónovým rámom. Vďaka tlmiču Grip Control Evo by mal bicykel lepšie spracovať zadné nárazy.

Ďalším modelom je Samedi 27 Race opäť 6, 8 alebo 9. Tieto kúsky sú, ako už názov napovedá, určené na enduro závody. Ponúkajú silné brzdy, motor Performance CX a 500 Wh batériu. Model Samedi Race 9 navyše disponuje karbónovým rámom.

ZDROJ | Moustache

Nás však najviac zaujal model Lundi, ktorý je určený do mesta a ponúka štýlový mestský dizajn. Okrem širokých riadidiel ponúka perfektný tvar rámu a žiarivé farby. Poctivý francúzsky dizajn je vidieť práve na tomto kúsku.

ZDROJ | Moustache

Pozrite siEbajk predstavil novinky zo sveta elektrobicyklov!

V prípade, že vás tieto štýlové novinky zaujali, kúpiť sa dajú už teraz v obchode s elektrobicyklami, ebajk.sk. Cena začína na 2 499 eur. Ktorý z bicyklov sa páči vám?

My sa už teraz na bicykle tešíme a veríme, že ich budeme mať možnosť aj otestovať. Mestský model Lundi vyzerá skutočne parádne.

ZDROJ | Moustache

ZdrojMoustache,ebajk

Komentáre k článku