Motorola razr dostáva vďaka aktualizácii systému mnohé vylepšenia

Určite vám neunikli naše články o zaujímavom telefóne motorola razr. Inovatívny hardvér však nie je jediné, čo robí z tohto zariadenia výnimočný smartfón. Už teraz používatelia obľubujú razr pre jeho funkčnosť, všestrannosť a schopnosť udržať ich v obraze bez toho, aby ho museli otvárať. Nová aktualizácia výrazne zlepší a rozšíri funkcie displeja Quick View.

Od 11. mája sa globálne spúšta aktualizácia na Android 10, k nám dorazí v najbližších týždňoch. Prinášame vám krátky prehľad noviniek, ktoré motorola razr získa vďaka novému systému.

Ide hlavne o vylepšenia displeja, ktoré zdokonalia a rozšíria jeho funkcie. Motorola spolupracovala s Google, aby dokázala čo najlepšie integrovať vlastnosti Android 10 do softvéru displeja Quick View. Vychádzala pritom z reakcií a spätnej väzby priamo od zákazníkov.

Aktualizovaný softvér displeja Quick View prináša rýchlejšie možnosti na udržiavanie kontaktu so „svetom“. Ak potiahnete prstom po displeji doľava získate prístup k obľúbeným kontaktom resp. prístup k číselnej klávesnici. Funkcia Smart Reply zjednodušuje čítanie a reagovanie na správy, ak chcete na ne odpovedať, poteší vás nová klávesnica Quick View.

ZDROJ | Motorola

Pre tých, ktorí radi využívajú svoju razr na zhotovovanie selfíčok, vykúzlia úsmev na tvári nové možnosti ich zachytávania viacerými spôsobmi. „Svojku“ si môžete urobiť napríklad aj vtedy, keď je mobil zatvorený. Využiť môžete nové režimy fotoaparátu (Skupinová selfie, Portrét, Zvýraznená farba a ďalšie). Pri zatvorenom, no odomknutom, smartfóne vyvoláte funkciu rýchleho snímania Quick Capture, stačí potiahnuť prstom po displeji doprava, alebo použitím funkcie Quick Capture rýchlym pootočením zápästia.

ZDROJ | Motorola

Pozrite siMotorola razr je späť! Vo vnútri má skladací 21:9 displej, na veku je druhý

ZDROJ | Motorola

Ďalším skvelým vylepšením je viac funkcií a kompatibilita s aplikáciami, ktoré používate najčastejšie. Po aktualizácii budete mať prístup k podrobnejšej navigácii Google Mapy alebo k prehrávaniu hudby z obľúbených služieb ako Spotify, YouTube Music či Pandora – všetko priamo z Quick View displeja. Nové prispôsobenie ikon vám umožní ich vyskladať tak, ako vám najlepšie vyhovuje.

https://youtu.be/gXKfwq2O-r8

Noviniek pribudne, samozrejme, viac. Aktualizácia systému má len potvrdiť to, čo už mnohí vedia – motorola razr je unikátne a originálne zariadenie, ktoré ponúka oveľa viac možností, ako klasický smartfón.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku