Motorola Moto G5S Plus – Za tie prachy?

ZDROJ | Peter Frolo

Motorola Moto G5 sa tešila veľkej obľube. Smartfón totiž pri priaznivej cene ponúkol vskutku zaujímavú výbavu. Pol roka po jeho uvedení prichádza nástupca v podobe modelu Motorola Moto G5S Plus, ktorý vylepšuje niekoľko vlastností.

recenziaMotorola Moto G5S Plus – Duálny fotoaparát pre fajnšmekrov

Motorola G5 Plus bol veľmi obľúbený smartfón, výrobca však iba pol roka po jeho uvedení vylepšil niektoré jeho parametre a na trh prichádza nový model Moto G5S Plus. Ten prináša mnohé vylepšenia na strane hardvéru.

Pozrite siLenovo Moto G5S a G5S Plus – novinky oficiálne predstavené

Nový je procesor Snapdragon 625, batéria s kapacitou 3 000 mAh a podporou rýchleho nabíjania, či operačný systém Android 7.1.1.

Tou najpodstatnejšou zmenou prešiel hlavný fotoaparát, ktorý teraz disponuje dvojicou 13 Mpx snímačov. Jeden je čiernobiely a druhý farebný.

ZDROJ | Motorola

Okrem toho nový fotoaparát ponúka aj zaujímavé kreatívne režimy a tiež profesionálny režim. Keďže je nový fotoaparát najväčším vylepšením oproti predchádzajúcemu modelu, pozreli sme sa na jeho vylepšenia podrobnejšie.

To, čo dokáže Motorola Moto G5S Plus si môžete pozrieť na krátkom videu.

https://youtu.be/dCZwzy6SWE8

Kompletnú recenziu tohto cenovo dostupného a slušne vybaveného Android smartfónu si môžete prečítať aj v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX 9/2017.

Komentáre k článku