Motorola moto g⁷ plus vás ohúri bohatou výbavou a skvelou cenou

Motorola nedávno predstavila novú sériu smartfónov moto g⁷, z ktorej najvyšší model nesie prívlastok plus. Treba povedať, že tento prívlastok je skutočne opodstatnený, pretože Motorola moto g⁷ plus ponúka bohatú výbavu aj napriek svojej nízkej cene.

Najvýraznejšou novinkou oproti predchádzajúcej generácii je celkom nový dizajn prednej strany. Motorola moto g⁷ plus ponúka až 6,2-palcový Full HD+ displej s pomerom strán 19:9, čo je doteraz najväčší displej z celej série moto g.

Vďaka tenším rámčekom a minimalistickému dizajnu v tvare kvapky vody tak môžete mať v rukách ešte väčšiu uhlopriečku pre sledovanie filmov, hranie hier alebo prehliadanie internetu v horizontálnom alebo vertikálnom zobrazení.

Vizuálny zážitok z nového smartfónu Motorola moto g⁷ plus doplní kvalitné stereo ozvučenie od Dolby Audio, ktoré v režime inteligentného zvuku dokáže rozpoznať prehrávaný obsah a prispôsobiť mu nastavenia pre čo najlepší zvuk. V prípade potreby však ponúka aj režim špeciálne optimalizovaný na sledovanie filmov a počúvanie hudby.

Motorola moto g⁷ plus samozrejme nie je určená len pre tých, ktorí si chcú obsah užívať, ale aj pre tých, ktorí chcú kvalitný obsah aj sami tvoriť. Na tento účel dokonale poslúži systém duálneho fotoaparátu na zadnej strane, ktorý tvorí hlavný snímač s rozlíšením 16 megapixelov a clonou f/1.7 doplnený o hĺbkový senzor s rozlíšením 5 megapixelov.

Táto zostava umožňuje vytvárať kvalitné zábery aj pri slabom osvetlení, k čomu sa pridá aj zabudovaná optická stabilizácia obrazu zabezpečujúca ostré zábery za každých podmienok aj bez použitia statívu.

Pre ešte kvalitnejšie a zaujímavejšie zábery je do prostredia fotoaparátu zabudovaných niekoľko režimov doplnených o inteligentné vyhľadávanie Google Lens, ktoré rozpozná takmer všetko, na čo sa skrz objektív fotoaparátu práve pozeráte.

Na umelú inteligenciu sa môžete spoľahnúť aj priamo pri fotení, kedy vám funkcia Inteligentná kompozícia automaticky vyrovná fotografie a uplatní fotografom známe pravidlo tretín.

Najmä pri skupinových fotografiách sa bude taktiež hodiť inteligentná funkcia Zachytenie úsmevu, ktorá vám umožní automaticky nasnímať fotografiu v momente, keď sa všetky osoby v zábere usmievajú.

Aj pri celodennom fotografovaní sa môžete spoľahnúť na batériu s kapacitou 3 000 mAh, ktorú len tak ľahko nevyšťavíte. Ak by sa vám to však aj podarilo, vďaka 27-W nabíjaniu TurboPower môžete Motorolu moto g⁷ plus nabiť na ďalších 12 hodín používania už za 15 minút na nabíjačke.

TurboPower nabíjačku s USB-C portom na oboch koncoch pritom nájdete v štandardnom balení spolu so silikónovým obalom, ktorý vám umožní ochrániť smartfón od prvého momentu po kúpe. Napriek bohatosti balenia je Motorola moto g⁷ plus na našom trhu dostupná už za 299 eur.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Motorola.

ZdrojMotorola

Komentáre k článku