Moshi vyvinul štýlovú masku vhodnú na ochranu vo všetkých prostrediach

ZDROJ | Moshi

Známy výrobca príslušenstva sa rozhodol pomôcť v boji proti novému koronavírusu a prináša na trh masku OmniGuard. Ponúka pekný dizajn, ktorý je spolu s pokročilými materiálmi určený na celodenné nosenie a chráni pred 99,9 % najčastejšie znečisťujúcim látkam vo vzduchu.

ZDROJ | Moshi

Maska s filtrami dokáže chrániť pred baktériami, vírusmi, ale aj peľom, prachom, dymom a ďalšími druhmi znečistenia. Pokročilú filtráciu umožňujú proprietárne filtre Nanohedron  Sú umývateľné a opakovane dlhodobo použiteľné.

V závislosti od znečistenia môže byť každý filter používaný až šesť týždňov. Pri silnom znečistení ho treba vymeniť každé dva týždne.ZDROJ | Moshi

Proprietárne filtre Moshi boli certifikované nezávislým laboratóriom na odfiltrovanie častíc s veľkosťou častíc menšou ako 75 nanometrov, čo poskytuje ochranu pred najčastejšie sa vyskytujúcimi znečisťujúcimi látkami vo vzduchu.

ZDROJ | Moshi

OmniGuard zároveň ponúka dlhotrvajúcu antibakteriálnu vrstvu NanoShield, ktorá inhibuje rast mikróbov, čím zaisťuje vynikajúcu čistotu a hygienu. Masku môžno oprať a znovu použiť, pred umývaním treba vytiahnúť filter.

Podšívka masky obsahuje bambusové uhlie.ZDROJ | Moshi

Maska má podšívku z bambusového uhlia, to slúži ako prírodný filter a má vynikajúce vlastnosti proti zápachu. Ušné šnúrky sú odporužené, zmierňujú napätie na zadných stranách uší.

Antibakteriálna vrstva NanoShield™.ZDROJ | Moshi

Naše masky prešli dôkladnými testami, aby sa zaistilo, že poskytujú najvyšší stupeň ochrany proti baktériám a vírusom.

Filter má päťvrstvovú konštrukciu, ktorá odfiltruje častice s účinnosťou filtrácie až na 0,075 až 99,9 % baktérií (BFE 99,9 %) a vírusov (VFE 99,9 %). Vydrží až šesť týždňov a dá sa jednoducho dezinfikovať alkoholom.

Podľa reakcií používateľov ide o veľmi pohodlnú masku, najmä v oblasti nosa a uší. Meniteľná dĺžka popruhov umožňuje ideálne nastavenie, na rozdiel od univerzálnych lekárskych masiek.

OmniGuard sa predáva v troch veľkostiach (L. M, S) a v dvoch farbách (čierna a sivá) za 44,95 €. V balení nájdete tri vymeniteľné filtre, pätica náhradných filtrov vás vyjde na 19,95 €.

Čo poviete na nový podnikateľský smer Moshi? Zdá sa, že svoje skúsenosti zúročil a priniesol naozaj zaujímavé zdravotné „príslušenstvo“.

ZdrojMoshi

Komentáre k článku