Moshi Symbus Mini portable 7-in-1 je ideálny parťák pre MacBooky

ZDROJ | Moshi

Nové notebooky sú výkonné, no pritom kompaktné. Daň za ich nízku hmotnosť platíme v podobe nedostatočnej konektivity. Riešenie je len jedno, kúpa rozbočovača, ktorý urobí aj z ultrabooku univerzálnu mašinku.

Najväčšie problémy s konektivitou majú zrejme majitelia MacBookov od Apple. Absolútny rekordér MacBook 12 sa už síce nevyrába, ako kuriozitu ho spomíname preto, že disponoval jediným (!) USB-C portom, ktorý slúžil zároveň i na nabíjanie.

Aj v dnešnej dobe cloudu občas potrebujeme pripojiť k notebooku externý disk, kartu z kamery či zrkadlovky, nehovoriac o pripojení na ďalší monitor alebo k internetu cez LAN.

Našťastie je k dispozícii množstvo rôznych hubov, ktoré tento problém hravo vyriešia. MacBook už síce nevyzerá tak fešácky ako na lifestylových obrázkoch, ale slúži k spokojnosti.

Pozrite siMoshi vyvinul štýlovú masku vhodnú na ochranu vo všetkých prostrediach

Novinka od Moshi v podobe Symbus Mini portable 7-in-1 USB-C patrí medzi najvýkonnejšie huby. Z jedného USB-C portu získate sedem rôznych pripojení, napriek tomu si rozbočovač zachováva elegantný vzhľad, ktorým je značka Moshi dobre známa.

ZDROJ | Moshi

Systém Moshi SnapTo slúži pre správu káblov, ktoré práve nepoužívate. Pomáha vám ich udržať prehľadné a bez toho, aby sa zamotali.

Symbus Mini portable 7-in-1 ponúka HDMI 2.0 port s podporou 4K/60 Hz, HDR a 7.1-kanálovým zvukom. Nabíjací priechodný USB-C port (PD) zvládne výkon do 70 W, dva USB-A porty (3.1 Gen 1) podporujú prenos do 5 Gb/s. Tenký port Gigabit Ethernet slúži na pripojenie káblového internetu (do 1 000 Mb/s). Veľkým plusom novinky je jej kompatibilita s Thunderbolt 3, nepotrebujete hľadať žiadne ovládače. Zostavu dopĺňa slot pre SD a microSD karty (UHS-1) s prenosovou rýchlosťou do 104 MB/s.

ZDROJ | Moshi

Novinka sa začne predávať na budúci mesiac, vtedy bude zverejnená aj jej cena.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku