Moshi iVisor ochráni dotykovú obrazovku v Tesle umývateľnou fóliou

ZDROJ | Moshi

Majitelia elektromobilu Tesla Model 3 sa budú môcť čoskoro zbaviť nepríjemných odrazov a odtlačkov na vstavanej dotykovej obrazovke. Fóliu bude možné umývať vodou a opakovane nalepovať a aj bez bubliniek pod povrchom.

Kalifornská spoločnosť Moshi rozširuje portfólio svojich ochranných fólií pre smartfóny, tablety a počítače už aj o automobilovú sekciu. Jej najnovšia ochranná fólia iVisor ochráni dotykovú obrazovku v elektromobile Tesla Model 3 a zároveň potlačí nepríjemné vlastnosti, ktoré spôsobuje jej lesklý povrch.

ZDROJ | Moshi

iVisor nie je úplne prvá ochranná fólia určená práve pre tento elektromobil, no na rozdiel od väčšiny nie je vyrobená zo skla, čo so sebou prináša niekoľko výhod. Fólia sa v prvom rade v prípade nehody neroztriešti a neohrozí tak posádku vozidla. V druhom rade ju aj vďaka špeciálnemu povrchu môžu majitelia elektromobilu kedykoľvek odlepiť, umyť vodou a po vyschnutí ju opätovne nalepiť na obrazovku.

ZDROJ | Moshi

Moshi sľubuje 100-percentnú inštaláciu bez bubliniek, s ktorými sa zrejme stretol už každý, kto niekedy nanášal na displej ochrannú fóliu. Spoločnosť tiež spomína povrch EZ-Glide, ktorý má zabezpečiť plynulé kĺzanie prstov po povrchu obrazovky. Keďže ide o matný povrch, fólia zároveň minimalizuje odrazy svetla a stopy po odtlačkoch, ktoré sú na každej lesklej dotykovej obrazovke ľahko viditeľné.

ZDROJ | Moshi

Nová fólia iVisor zatiaľ nie je oficiálne v predaji a výrobca zatiaľ nešpecifikoval ani približný dátum vydania, ako ani jej cenu. Ak by ste však o jej kúpu mali záujem, na oficiálnej webovej stránke môžete spoločnosti poskytnúť váš e-mail, na ktorý budete o spustení predaja informovaní.

ZdrojMoshi

Komentáre k článku