Morning Motivation – začnite deň správnym nastavením mysle

Dnes sa spoločne pozrieme na prvý výtvor mladého slovenského vývojára Marek Slávika, ktorý vytvoril jednoduchú aplikáciu s veľmi zaujímavým účelom. Chce vám totiž spríjemniť deň hneď zrána.

Morning Motivation iOS 1 Morning Motivation iOS 7

Tažké vstávanie asi poznáme všetci. V momente keď sa ráno ozve budík, tak myslíme na všetko možné len nie na to, že potrebujeme vstať a začať nový deň. Práve v tom, aby ste nový deň začali správne vám môže pomôcť jednoduchá aplikácia Morning Motivation.

Morning Motivation iOS 2 Morning Motivation iOS 3

Za jej zrodom stojí mladý, len 18-ročný študent Marek Slávik. Rozhodol sa totiž zmeniť to, ako sa pozeráme na budík. Aplikácia Morning Motivation je v podstate veľmi jednoduchým budíkom, v ktorom si viete nastaviť niekoľko budíkov súčasne.

Pri každom budíku si môžete okrem času zvoliť aj štýl zvonenia, prípadne budíku dať popis. K dokonalosti chýba už iba možnosť nastavenia dní, v ktorých chcete, aby vás budík budil. Tú v aplikácii Morning Motivation nenájdete.

Morning Motivation iOS 4 Morning Motivation iOS 5

Čaro tejto jednoduchej aplikácie pre iOS však spočíva v tom, že v momente keď sa vám budík ozve, okrem toho, že vás zobudí uvidíte na displeji aj niektorý z motivačných citátov. Hneď po ránu tak budete mať myseľ nastavenú tak, aby ste boli ešte výkonnejší ako včera.

Ak sa vám jednotlivé citáty páčia, môžete si ich ukladať ako obľúbené a kedykoľvek zobraziť v na to určenej sekcii. Takto sa môžete motivovať kedykoľvek v priebehu dňa.

Aplikácia síce neponúka prehnané množstvo funkcií, ale práve v jej jednoduchosti je krása. Ak teda chcete byť motivovaní každé ráno, určite túto aplikáciu vyskúšajte.

Morning Motivation79%

Veľkosť:
5,5 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší
Cena:
1,99 €

Prehľadná slovenská aplikácia, ktorá vám okrem budíku ponúkne aj zobrazenie motivačného citátu pre lepší štart do nového dňa.

Komentáre k článku