MORECAST vás už bude varovať aj pred búrkou

O aplikácii MORECAST sme vás informovali už minulý rok. Jedná sa o veľmi dobrú aplikáciu na predpoveď počasia, ktorá je dostupná pre Android a iOS smartfóny. Teraz sa však aplikácia dočkala dôležitej aktualizácie.

https://youtu.be/UtPCGrQhVOs

Aj doposiaľ aplikácia MORECAST ponúkala množstvo zaujímavých informácií. Teraz však aplikácia získala novú funkciu v podobe ukazovateľa búrkovej aktivity. Ten vás varuje pred prichádzajúcimi dažďovými, či snehovými prehánkami až 60 minút v predstihu. Budete tak presne vedieť, kedy začne pršať, ako aj ako intenzívny bude priebeh búrky.

MORECAST TB2 3 MORECAST TB2 2

MORECAST tak naďaľej patrí medzi najlepšie spracované a hlavne najkomplexnejšie aplikácie na predpoveď počasia, aké môžete v obchodoch s aplikáciami nájsť. Prostredie samotnej aplikácie je veľmi prehľadne spracované a aplikácia ponúkne množstvo informácií.

MORECAST TB2 8 MORECAST TB2 7

Pozrite siMORECAST – detailné počasie, ktoré jednoducho musíte mať

Základom je samozrejme predpoveď počasia na 14 dní, ale aj detailná predpoveď na nasledujúce dni, kde nechýba detailná predpoveď s informáciami ako je pravdepodobnosť dažďa v určitú hodinu, pocitová teplota a podobne.

MORECAST TB2 6 MORECAST TB2 5

Ak teda hľadáte aplikáciu na predpoveď počasia s maximálnym množstvom informácií, ktoré získate v prehľadnej forme, určite MORECAST vyskúšajte a veríme, že budete rovnako milo prekvapení, ako sme boli my.

TECHBOX tip redakcie

Morecast95%

Veľkosť:
18 MB
Platforma:
Android 4.0 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

MORECAST je aplikácia, ktorú by ste mali určite vyskúšať, ťažko totiž budete hľadať detailnejšiu aplikáciu pre predpoveď počasia a navyše, keďže je úplne zadarmo, nič vám nebráni v jej vyskúšaní.

Komentáre k článku