Mophie Snap prináša kompatibilitu MagSafe pre všetky smartfóny

ZDROJ | Mophie

Známy výrobca doplnkov, spoločnosť Mophie, predstavila sériu Snap MagSafe. Momentálne obsahuje šesť nových produktov. Zaujmú čistým a elegantným dizajnom, no hlavne podporou, okrem najnovších iPhone 12, prakticky všetkých modelov vrátane mnohých Android zariadení.

ZDROJ | Mophie

Výrobky Snap sú kompatibilné s Mophie MagSafe. V sérii nájdete bezdrôtové stojany, nabíjačky, powerbanky či držiaky do automobilov. Všetko teda praktické gadgety, ktoré radi a často používame.

Snap + Wireless Stand

ZDROJ | Mophie

Bezdrôtový nabíjací stojan s 15 W nabíjaním (pripomíname, že  iPhony podporujú nabíjanie len do 7,5 W) je kompatibilný so Snap a MagSafe pre iPhone, Google Pixel, Samsung série Galaxy a zariadenia s podporou Qi. Tento gadget vás vyjde 59,95 dolárov.

Snap + Wireless Charger

ZDROJ | Mophie

Bezdrôtová nabíjacia podložka s nabíjaním do 15 W je kompatibilná so Snap a MagSafe pre iPhone, Google Pixel, Samsung série Galaxy a zariadenia s podporou Qi. Za nabíjačku zaplatíte 34,95 dolárov.

Snap + Juice Pack Mini

ZDROJ | Mophie

Magnetická a prenosná bezdrôtová nabíjačka je vybavená internou batériou s kapacitou 5 000 mAh. Je kompatibilná so Snap a MagSafe pre iPhone, Google Pixel, Samsung série Galaxy a zariadenia podporujúce Qi. Za magnetickú nabíjačku zaplatíte 49,95 dolárov.

Snap + Wireless Vent Mount

ZDROJ | Mophie

Univerzálny magnetický bezdrôtový nabíjací držiak do auta. Je kompatibilný so Snap a MagSafe pre iPhone, Google Pixel, Samsung série Galaxy a zariadeniami s podporou Qi. Gadget stojí 49,95 dolárov.

Snap Adapter

ZDROJ | Mophie

Zacvakávací adaptér vám pridá kompatibilitu s magnetickým prichytením k akémukoľvek zariadeniu podporujúcemu bezdrôtové nabíjanie Qi. Vyjde vás na 19,95 dolárov.

Pozrite siExterná batéria od Mophie dokáže pridať Macbooku až 14 hodín výdrže

Okrem týchto modelov prídu do predaja v priebehu leta zvyšné dva modely, Snap + Powerstation Stand za 69,95 dolárov s kapacitou 10 000 mAh a Snap Vent Mount  (29,95 dolárov).

ZdrojMophie

Komentáre k článku