Montecrypto – vyriešte 24 hádaniek ako prvý a vyhrajte 1 Bitcoin

ZDROJ | Montecrypto

Okrem technologických kryptomenových projektov, sú čoraz populárnejšie aj kryptomenové hry. Po CryptoKitties či Decentraland tu je logická hra Montecrypto s odmenou v podobe Bitcoinu.

https://www.youtube.com/watch?v=4mdxNTtVM5E

Plný názov hry znie Montecrypto: The Bitcoin Enigma a cieľom je splniť 24 logických hádaniek. Prvý hráč, ktorý hádanky vyrieši, získa 1 Bitcoin, ktorý v súčasnosti dosahuje hodnotu približne 8 500 eur. Celkom slušná odmena za prejdenie hry, čo poviete?

Hádanky pravdepodobne nebudú úplne jednoduché, preto môžete pracovať v tíme, prípadne si radiť na internete. Keďže však každý bude chcieť vyhrať, na internete skôr asi nájdete rady, ktoré vás spomalia, prípadne pomýlia. Rivalita v tejto hre pravdepodobne dosiahne zaujímavý stupeň.

ZDROJ | Montecrypto

Pozrite siCryptoKitties – virtuálne mačky, na ktorých sa dá aj zarobiť

Montecrypto: The Bitcoin Enigma sa bude odohrávať v steam-punkovom svete a bude len na vás, aké informácie budete zdieľať s ostatnými hráčmi. Zaujímavosťou je, že samotní autori hry zatiaľ ostávajú v utajení. Ich identita bude vraj odhalená až po vyriešení všetkých hádaniek.

Dátum vydania hry spolu so začiatkom je už zajtra 20. februára 2018. Hru si môžete stiahnuť na Steame za cenu 1,99 dolára. Minimálne požiadavky na túto hru sú: 64-bitový procesor a operační systém Windows 7, pamäť 6 GB RAM, grafická karta NVIDIA GeForce GT 750M alebo lepšia a aspoň 10 GB miesta na disku.

ZDROJ | Montecrypto

Pozrite siDecentraland – čo sa stane, keď skombinujete virtuálnu realitu a blockchain?

Pokiaľ zájdete na oficiálnu stránku hry do časti otázok a odpovedí FAQ, môžete sa pokúsiť nájsť skrytú indíciu, ktorú vraj autori zapracovali do oficiálnej stránky.

Ak si napríklad stránku s otázkami a odpoveďami otvoríte v kódovacom jazyku a dáte vyhľadať slovo „clue“ (indícia), vyskočí vám celkom zaujímavá a provokatívna odpoveď. Ak sa chcete do hry o Bitcoin zapojiť, poponáhľajte sa, keďže hrať sa začína už zajtra.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMontecrypto,Steam

Komentáre k článku