Montblanc ponúka slúchadla pre náročných cestovateľov z ovčej kože a s ANC

ZDROJ | Montblanc

Milovníci luxusných doplnkov, ktorí často cestujú si prídu na svoje. Audiofil bude pri premýšľaní o Montblanc MB 01 zrejme skeptický.

Nemecká prémiová značka Montblanc, ktorá je známa napríklad pre svoje perá, sa technológiám nebráni. Vo svojom portfóliu majú aj inteligentné hodinky. Najnovšie predstavitelia spoločnosti uviedli inteligentné slúchadlá Montblanc MB 01. Je to vraj logický krok, nakoľko sa sústredia aj na luxusné doplnky pre náročných cestovateľov.

ZDROJ | Montblanc

Bluetooth slúchadlá sú z ovčej kože, mušle majú vystieľku z materiálu na báze silikónu. Nakoľko ide o slúchadlá pre cestovateľov, nechýba aktívne potlačenie okolitého ruchu ANC. Fyzické tlačidlá umiestnené na mušli ponúkajú okrem bežného ovládania, tiež režim, ktorý zosilí okolité zvuky, aby ste v prípade rýchleho rozhovoru nemuseli slúchadlá dávať dole z hlavy.

K dispozícií je Google Asistent, riešenie od Montblanc si zatiaľ nerozumie so Siri. Slúchadlá sa dajú poskladať pre komfortnejšie uloženie. Majú tiež ochranný obal na cesty. Batéria by mala podľa predstaviteľov spoločnosti vydržať na jedno nabitie 20 hodín. Na vývoji slúchadiel sa podieľal majster zvuku Alex Rosson.

Slúchadlá budú v ponuke v troch farebných vyhotoveniach, čierne so striebornými prvkami, hnedé so zlatými prvkami a svetlo sivé so striebornými prvkami. Okrem USB-C počítajú porty aj 3,5 milimetrový jack a kábel do lietadla, čo bude zrejme kábel s koncovkou s dvoma jackmi.

ZDROJ | Montblanc

Ak vám chýba detailnejšia a technickejšia špecifikácia budete si musieť počkať, kým spoločnosť neuvedie slúchadla do predaja. Udiať by sa tak malo počas marca 2020. MB 01 prídu súčasne do predajní aj do on-line predaja. Rozhodne však treba počítať s tým, že ide najmä o dizajnový kúsok.

Známa je cena. Tá by mala byť 595,00 amerických dolárov, teda hrubým prepočtom asi 525,00 €. Ak si nepotrpíte na dizajnové luxusné kúsky, dá sa predpokladať, že uprednostníte slúchadlách od overenej spoločnosti pred týmito štýlovkami.

Zdrojengadget.com

Komentáre k článku