Monster AirLinks – krásne, bezdrôtové slúchadlá za relatívne prijateľnú cenu

ZDROJ | Monster

Opäť bezdrôtové slúchadlá, tentokrát od firmy Monster. Na CES 2018 bol predstavený lineup Monster AirLinks, štýlové bezdrôtové slúchadlá pre milovníkov dizajnu a hudby.

Nové modely disponujú funkciou ovládania hlasom a nabíjacou kolískou. Prvým predstaveným modelom je Monster AirLinks Elements, ktoré vyzerajú skôr ako luxusný šperk než ako klasické slúchadlá. Kamienkami je obložená dokonca aj kolíska. Cena tohto zaujímavého kúsku je 249,95 dolárov.

ZDROJ | Monster
ZDROJ | Monster

Ak máte skôr záujem o športovejší dizajn, potom vás zaujmú Monster AirLinks iSport. Tie ponúkajú navyše odolnosť voči vode a potu. Cena je v porovnaní s predchádzajúcimi o niečo nižšia – 199,95 dolárov. Oba modely ponúkajú 4 hodiny hrania na jedno nabitie. Spolu s dobíjaním v kolíske by sa výdrž mal vyšplhať na 16 hodín.

ZDROJ | Monster

Pozrite siNové, štýlovejšie a lepšie Monster slúchadlá

Okrem slúchadiel predstavila firma aj reproduktory Monster SuperStar s funkciou ovládania hlasom MonsterTalk, pomocou ktorej si môžete určiť konkrétnu pieseň, žáner či umelca.

Štyri modely – S100, S200, S300 a S400 sa pohybujú v cenovej relácii od 60 do 200 dolárov a niektoré sa dajú navzájom spárovať. Nechýba podpora pre ovládanie aplikácií hlasom ako napríklad Spotify či Tidal.

Dátum vydania jednotlivých modelov však zatiaľ oznámený nebol. Na oficiálnej stránke Monster sa píše, že produkty budú čoskoro dostupné.

ZDROJ | Monster

Pozrite siLuxusné slúchadlá? Monster sa prekonal

Ďalšou novinkou boli prenosné Bluetooth reproduktory zo série Monster Blaster. Medzi novinky patrí Monster Blaster Black za cenu 349 dolárov s dátumom vydania naplánovaným na február/marec 2018.

Ďalším modelom je Master Blaster S za 299 dolárov s dostupnosťou v prvom štvrťroku 2018. Poslednou novinkou je Ravebox Plus s funkciou laserov a stroboskopom pre vytvorenie diskotéky vo vašom dome.

ZDROJ | Monster

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMonster

Komentáre k článku