Monitor Poly Studio P21 má webkameru s osvetlením

ZDROJ | Poly

V čase dištančného vzdelávania a práce s domu sa tešia monitory zvýšenému záujmu bežných používateľov, ktorým doteraz stačila uhlopriečka smartfónu. Nová ponuka spoločnosti Poly reaguje na aktuálne požiadavky.

Spoločnosť Poly vznikla keď  v roku 2018 odkúpil výrobca náhlavných súprav Plantronics firmu Polycom. Tá teraz predstavila novú sériu kancelárskeho vybavenia určeného pre prácu z domu. Nájdeme v nej webkameru Poly Studio P5, videobar Video Poly Studio P15 a monitor Poly Studio P21.

Monitor Poly Studio P21.ZDROJ | Poly

Posledne menovaný monitor je určený pre čo najlepšie videohovory. Má 21-palcovú obrazovku so zabudovanou webkamerou s krytkou, ktorá má chrániť súkromie používateľa. Okrem zabudovaných mikrofónov a dvojicou reproduktorov je v zariadení po stranách umiestnený pár svetiel. Tie zabezpečia dobrú viditeľnosť používateľa aj pri slabom osvetlení, resp. protisvetle. Ďalšou praktickou vychytávkou je bezdrôtová nabíjačka v stojane.

ZDROJ | Poly

Poly neuvádza rozlíšenie, ani ďalšie údaje displeja, označuje ho ako druhý, resp. záložný monitor. Novinka sa bude predávať za 815 dolárov (676 eur).

Poly Studio P15.ZDROJ | Poly

Poly Studio P15 je webkamera so 4K rozlíšením. Dokáže automaticky udržať v zábere tvár používateľa, má zabudovaný reproduktor a mikrofón. Predávať sa bude za 599 dolárov (497 eur).

Webkamera Poly Studio P5.ZDROJ | Poly

Webová kamera Poly Studio P5 ponúka rozlíšenie 1080p a štvornásobné digitálne zväčšenie. Má zabudovaný USB-A port, ktorý umožní pripojiť bezdrôtový modul na prenos signálu. Kameru si budete môcť objednať za 129 dolárov (107 eur).

ZdrojPoly

Komentáre k článku