Monitor Audio má nové regálové reproduktory Studio

ZDROJ | Monitor Audio

Nové regálové reproduktory Studio v sebe spájajú elegantné línie, unikátny dizajn a technológie od vlajkovej lode Platinum II. Cena ale nebude práve najnižšia.

ZDROJ | Monitor Audio

Monitor Audio tvrdí, že reproduktory Studio boli navrhnuté tak, aby poskytovali detailnú a pritom výkonnú reprodukciu zvuku, ktorú si zvyčajne spájame s väčšími reproduktormi.

ZDROJ | Monitor Audio

Reproduktory Studio sú dvojpásmové, s frekvenčným rozsahom 48 až 60 000 kHz. Citlivosť majú 86 dB a nominálnu impedanciu 4 ohmy. Výkon (RMS) je do 100 W pri odporúčaných požiadavkách na zosilňovač 40 až 100 W.  Rozmery sú 34 x 15,6 x 36 cm .

ZDROJ | Monitor Audio

Monitor Audio Studio sú osadené dvoma 4-palcovými basovými reproduktormi, ktoré sú modifikovanou verziou tých, ktoré sa používajú vo vlajkovej lodi Monitor Audio Platinum PL500 II. Ponúkajú vraj čistý a prirodzený zvuk s hlbokými basmi a množstvom detailov v strednom frekvenčnom pásme.

Viete, že reproduktory Platinum PL500 II sa predávajú za 15 000 libier?

Vysokofrekvenčný menič má mať nízke skreslenie a tiež vychádza z princípov použitých v Platinum II. Zvuk by mal byť teda oveľa prirodzenejší a bez skreslenia.

Pozrite siSonus faber Principia 1 – zvuk dobrej spoločnosti

ZDROJ | Monitor Audio Studio

Skrinka reproduktorov je akusticky naladená pomocou dvoch zadných bass reflexov HiVe II v hornej a dolnej časti. Dvojité sú preto, lebo tak lepšie zaisťujú symetricky a vyvážený tlak. HiVe II zabezpečuje oproti klasickému bass reflexu rýchlejší pohyb vzduchu, vďaka čomu je zabezpečený rýchly a výkonný basový efekt s výbornou prechodovou odpoveďou.

Reproduktorom dáva ručná výroba dáva punc nadčasovosti. Predávať sa budú v bielej, saténovo sivej a čiernej farbe. Na zabezpečenie ideálneho výkonu sa k reproduktorom Studio dajú dokúpiť podlahové stojany. Tie sú k dispozícii v bielom alebo čiernom vyhotovení.

https://youtu.be/4VToOTdaPoo

Reproduktory Monitor Audio Studio boli predstavené na Bristol Show, ktoá sa konala posledný februárový týždeň vo Veľkej Británii. Cena za pár je 1 000 libier. Podlahové stojany stoja ďalších 350 libier.

ZDROJ | Monitor Audio
ZDROJ | Monitor Audio
ZDROJ | Monitor Audio
ZDROJ | Monitor Audio

ZdrojMonitor Audio

Komentáre k článku