V-Moda Remix je štýlový reproduktor, ktorý si prispôsobíte podľa seba

ZDROJ | V-Moda

Experimentálne produkty nie až tak známych značiek dokazujú, že veľké firmy neprišli na trh ešte so všetkým. Dokazuje to aj V-Moda Remix, bezdrôtový reproduktor vytlačený cez 3D tlač.

https://www.youtube.com/watch?v=XyhV08k59pY

Či už chcete moderný dizajn, alebo starožitné šasi, reproduktor V-Moda Remix má modulárne časti, takže si ho môžete upravovať podľa seba.

Z funkcií reproduktor okrem bežného prehrávania slúži ako zosilňovač pre slúchadlá. Čo sa týka zvuku, reproduktor ponúka duálny driver, pasívny basový reproduktor a podporu pre 3D audio.

Reproduktor V-Moda Remix sa ovláda cez tlačidlá umiestnené na vrchnej časť, kde nájdete aj tlačidlo PAIR pre spárovanie so zariadením. Nechýba podpora pre spárovanie s dvomi zariadeniami súčasne.

ZDROJ | V-Moda
ZDROJ | V-Moda

Pozrite siV-moda Vamp Verza: prvý univerzálny dokovací zosilňovač

Čo sa týka batérie, reproduktor sa nabíja cez USB-C a mal by vydržať cca 10 hodín. Zabudovaná batéria má 3 400 mAh. Ak si chcete cez reproduktor vybaviť telefonáty, nájdete na ňom mikrofón, pomocou ktorého môžete rozprávať aj s hlasovými asistentami Alexa, Siri či Ok Google.

Bezdrôtový reproduktor si prepájate cez Bluetooth rozhranie a môžete si k nemu dokúpiť upraviteľné časti, ktoré sú tiež vytvorené pomocou 3D tlače.

Cena za reproduktor môže byť vďaka modifikáciám skutočne rôzna. Základná cena za modifkáciu je 40 dolárov, čo je ešte relatívne prijateľné, no ak chcete platinovú verziu, môžete zaplatiť až 370 000 dolárov.

ZDROJ | V-Moda

Pozrite siV-Moda Crossfade: exkluzívny "kus" slúchadiel

Na výber napríklad máte striebro, 14k zlato, platinu, bronz, oceľ a iné. To všetko v rôznych farbách.Všetky časti sú tlačené na 3D tlači v milánskom dizajnérskom štúdiu.

V-Moda Remix sa predáva za cenu 300 dolárov, čo je celkom vysoko nastavená cena, no za to dostanete niečo skutočne neobyčajné.

ZDROJ | V-Moda

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Pozrite siVampírske slúchadlá od V-Moda

ZdrojV-Moda

Komentáre k článku

Milí čitatelia a návštevníci portálu TECHBOX.sk, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TECHBOX.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac info