V-Moda Crossfade 2 Wireless – vylepšená verzia kvalitných slúchadiel

ZDROJ | V-Mode

V-Moda je firma, ktorá sa venuje audio produktom s osobitým dizajnom. Najnovšie prichádza s pokračovaním bezdrôtových slúchadiel s označením V-Moda Crossfade 2 Wireless.

ZDROJ | V-Moda

Pozrite siV-Moda Crossfade: exkluzívny "kus" slúchadiel

Pre predstavu štýlu značky V-Moda sa odporúčame pozrieť na nedávno oznámený štýlový modulárny reproduktor V-Moda Remix alebo ich staršie slúchadlá V-Moda Crossfade. Práve slúchadlá Crossfade priniesli dizajn, aký si značka zachovala do dnešných dní a výnimkou teda nie sú ani nové V-Moda Crossfade 2 Wireless.

recenziaVyskúšali sme najlepšie dostupné slúchadlá pre milovníkov hudby, V-Moda M-100

Slúchadlá sú kompatibilné aj s konzolami ako PlayStation 4 a Xbox One. Oproti predchodcovi nájdete na druhom pokračovaní slúchadiel nové drivery, ktoré by mali zlepšíť kvalitu zvuku a náušníky, ktoré by mali lepšie izolovať okolité zvuky.

Zlepšila sa aj výdrž batérie, ktorá má byť až o 15% väčšia a ponúkať 14 hodín počúvania na jedno nabitie. V-Moda však sľubuje možnosť počúvania cez kábel v prípade vybitia slúchadiel.

ZDROJ | V-Moda

Pozrite siV-Moda Remix je štýlový reproduktor, ktorý si prispôsobíte podľa seba

Čo sa týka zvuku, slúchadlá ponúknu Bluetooth aptX audio kodek, ktorý by mal zabezpečiť čo najlepší audio zážitok. Cena slúchadiel je 330 dolárov a na výber máte farby bielu a čiernu. Ak by ste chceli zaujímavú Rose Gold farbu, zaplatíte 350 dolárov.

Pre porovnanie, predchádzajúce slúchadlá V-Moda Crossfade Wireless sa stále dajú kúpiť a stoja iba o 30 dolárov menej.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | V-Moda
ZDROJ | V-Moda

ZdrojV-Moda

Komentáre k článku