Mobvoi predstavil nové hodinky. Čo prináša nový model Ultra?

ZDROJ | Mobvoi

Spoločnosť Mobvoi, ktorá vyrába smart hodinky a slúchadlá, vydala nový aktualizovaný model hodiniek Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS. Nový prírastok s prívlastkom Ultra prináša jemne pozmenený dizajn, farebný monochromatický displej a vylepšené senzory.

Pozrite siMobvoi TicWatch E3 sú výkonné a lacné hodinky

Hodinky pôsobia elegantným dojmom. Môže za to aj telo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Zmeny možno vidieť na kovovej lunete okolo displeja alebo mierne odlišným dizajnom tlačidiel na pravom boku zariadenia. Iný je aj silikónový remienok, ktorý má štandardnú šírku 22 mm.

Už aj predchodca bol vybavený rovno dvojicou displejov, ktoré sa nachádzajú na sebe. Prvým je 1,4-palcový AMOLED displej, na ktorom beží operačný systém Wear OS od Google.

ZDROJ | Mobvoi

Druhým je monochromatický FSTN displej, ktorý dokáže zobrazovať len základné informácie. Novinkou tohto zobrazovača je voliteľné podsvietenie. Na výber je až 18 farieb.

Po stránke výkonu sa nezmenilo nič. Hodinky ponúkajú výkonný procesor Snapdragon Wear 4100, ktorému sekunduje 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte.

TicWatch Pro 3 Ultra GPS dokážu zistiť aj srdcovú arytmiu. Nechýba ani v dnešnej dobe populárna funkcia merania nasýtenia krvi kyslíkom. Prítomné je GPS, barometer a NFC pre bezkontaktné platby Google Pay.

ZDROJ | Mobvoi

V plne smart režime vydržia hodinky plné tri dni. Ak sa ale používateľ bude spoliehať iba na monochromatický FSTN displej, výdrž narastie až na 45 dní.

Hodinky TicWatch Pro 3 Ultra GPS sa predávajú na oficiálnej stránke výrobcu za cenu 299 eur. K dispozícii budú iba v jednej farbe Shadow Black.

Pozrite siKtoré smart hodinky dostanú aktualizáciu na nový Wear OS?

ZdrojMobvoi

Komentáre k článku