Mobilná appka Slovak Lines prináša kopec noviniek

Prémiové sedadlo, garanciu odletu, lístok pre psa, batožinu navyše alebo nadrozmernú batožinu. Aj tieto nové doplnkové služby prináša spoločnosť Slovak Lines v rámci vylepšenia mobilnej appky.

Jednou z najväčších noviniek v aplikácii sú push notifikácie. Informujú nielen o príchodoch spojov, ich prípadnom meškaní, ale aj o špeciálnych last minute zľavách. V rámci doplnkových služieb si môže cestujúci na Schwechat zakúpiť aj garanciu odletu, s ktorou sa mu pri neočakávaných komplikáciách Slovak Lines postará o to, aby určite stihol odlet. V krajnom prípade preplatí prepadnutú letenku až do 1 500 €.

Nechýba aj jednoduché storno lístka do 15 minút pred naplánovaným odchodom spoja. Aktualizácia prináša možnosť pri platbe v aplikácii využiť vouchery a promokódy, vďaka nim bude cestovanie Slovak Lines ešte výhodnejšie.

Slovak Lines86%

Veľkosť:
47,1 MB
Platforma:
Android 4.4 a novší, iOS 11.4 alebo novší
Cena:
0,00 €

Kupujte si lístky na mezdinárodné linky Slovak Lines pohodlne a vždy za najnižšiu cenu. Lístok v aplikácii nemusíte tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného zariadenia. Buďte medzi prvými, kto sa dozvie o zľavách a zaujímavých akciách so zapnutými upozorneniami.

Aplikácia je zároveň dostupná už aj pre Huawei zariadenia z AppGallery.

Dôležité pre cestujúcich je, že ekosystém spoločnosti prepája všetky kanály. V praxi to znamená, že predaje cez mobilnú appku a webstránku je v reálnom čase synchronizovaný s predajom u vodičov, v pokladniach autobusových staníc a tiež v pobočkách partnerov.

Vďaka tomu dostane zákazník podporu a kvalitný servis. Slovak Lines ho napríklad vieme efektívne informovať o novinách, akciách a službách pre konkrétne predajné kanály samostatne.

ZDROJ | Slovak Lines

Pribudli nové destinácie

Počas leta pribudli nové možností, kam môžete počas leta vyraziť za prázdninovými dobrodružstvami. Rodičia s deťmi, resp. starí rodičia s vnúčatami môžu objavovať zámok, ZOO a vyhliadkovú vežu Čajka v Bojniciach alebo svetoznámy zámok Lednice s priľahlou záhradou. Pribudol spoj do ZOO Zlín so zámkom Lešná, táto lokalita dlhodobo patrí medzi desiatku najnavštevovanejších turistických miest v Čechách.

Fanúšikovia cykloturistiky a vodných športov zase ocenia Neusiedler See, kam ich odvezie v piatok a v sobotu pravidelná letná linka s prívesom na bicykle. Milovníčky nákupov isto poteší linka do Designer outletu v Parndorfe, tá tiež premáva v piatok a sobotu.

Tohtoročnou novinkou je aj nová letná víkendová linka do akvaparku Thermal Cornvirus vo Veľkom Mederi alebo x-bionic aquatic sphere v Šamoríne. Cestovné je vo výške celodennej vstupenky, takže ušetríte na doprave – cestu so Slovak Lines majú tým pádom zadarmo.

„V Slovak Lines chceme zjednodušovať život našim zákazníkom, a preto neustále zlepšujeme naše služby a produkty. Využívanie novej formy platby v aplikácii je zároveň aj mimoriadne bezpečné,“ povedal CEO spoločnosti Pavol Labant.

ZdrojSlovak Lines

Komentáre k článku